کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال روشی دائمی برای پر کردن جای خالی دندان های از بین رفته ی خود هستند ایمپلنت دندان را به عنوان بهترین گزینه انتخاب می کنند. اما معمولا در انتخاب پزشک متخصص ایمپلنت تردید دارند. زیرا دندان پزشکان بسیاری کار ایمپلنت دندان را انجام می دهند که انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت از میان آن ها کار ساده ای نیست.

در صورتیکه یکی از بهترین متخصصین ایمپلنت در کرج هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای ایمپلنت دندان در کرج هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایید.

برای پاسخ به سوالاتی مانند بهترین متخصص ایمپلنت در کرج کدام متخصص است؟ ایمپلنت برای چه کسانی مناسب است و سوالات مشابه در زمینه ی ایمپلنت این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

ایمپلنت در کرج

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت یا کاشت دندان یکی از شاخه های تخصصی دندان پزشکی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته ی افراد استفاده می شود. فرایند ایمپلنت دندان شامل مراحل پیچیده و ظریفی ست که باید با دقت بالا و مهارت و تخصص زیاد انجام شود، بنابراین اگر قصد ایمپلنت دارید می بایست بهترین متخصص ایمپلنت را انتخاب کنید و این پروسه ی مهم را با اطمینان کامل به او بسپارید.

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت کرج راهنمای های لازم را در این مقاله مطالعه خواهید کرد.

ایمپلنت دندان در کرج چگونه انجام می‌شود؟

جراحی ایمپلنت دندان روشی است که به جای ریشه‌ های دندان پایه ‌های فلزی و پیچ مانند درون لثه قرار می دهند و دندان‌ های آسیب ‌دیده یا از دست رفته را با دندان‌ های مصنوعی که بسیار شبیه به دندان ‌های واقعی هستند جایگزین می کنند.

ایمپلنت دندان در کرج

 جراحی ایمپلنت دندان می‌ تواند جایگزین مناسبی برای پروتزها یا بریج ‌کاری‌ هایی باشد که به خوبی روی هم قرار نمی ‌گیرند و همچنین می‌ توانند در زمانی که فقدان ریشه ‌های طبیعی دندان اجازه نمی ‌دهد پروتزهای مصنوعی یا دندان ‌های بریج را جایگزین کنند، گزینه ی مناسبی به حساب بیایند. نحوه ی انجام جراحی ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنت و وضعیت استخوان فک شما بستگی دارد و جراحی ایمپلنت دندان ممکن است شامل چندین روش باشد . مزیت اصلی ایمپلنت، پشتیبانی محکم از دندان‌ های جدید شماست – فرآیندی که نیاز به ترمیم استخوان در اطراف ایمپلنت دارد. از آنجایی که این ترمیم استخوان به زمان نیاز دارد، این روند می تواند چندین ماه طول بکشد.

در فرایند ایمپلنت در کرج پیچ های تیتانیومی که به جای ریشه در فک قرار می گیرند تحت یک عمل جراحی سرپایی لثه در فک گذاشته می شوند و برای جوش خوردن به فک به کمی زمان احتیاج دارند.

این پایه ها در مراحل بعد به عنوان ریشه ی دندان برای قرارگیری قالب ها استفاده می شوند. ایمپلنت ها اگر به درستی و با رعایت اصول تخصصی قرار داده شوند به تنهایی استحکام و مقاومت کافی را به عنوان دندان سالم و واقعی خواهند داشت.

با توجه به موارد گفته شده واهمیت ویژه و مراحل تخصصی جراحی ایمپلنت حتما توصیه می شود به بهترین متخصص ایمپلنت در کرج مراجعه کنید تا نتیجه ی رضایت بخش و قاقبل قبولی دریافت کنید.

دو فلز تیتانیوم و زیرکونیا که در قسمت های فلزی پایه ی ایمپلنت به کار گرفته می شوند با بدن سازگار هستند و قرار دادن آن ها در لثه هیچگونه مانعی ندارد و در بلند مدت آسیبی به بدن وارد نخواهد کرد.

متخصص ایمپلنت در کرج

انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

ایمپلنت دندان با جراحی لثه به عنوان بخشی حساس و قالب گیری و قرار دادن پایه ها و دندان مورد نظر است که باید همگی با پایداری و مقاومت بالا باشند و دوام و ماندگاری ایده آل داشته باشند.

یکی از اصلی ترین مواردی که برای ایمپلنت باید در نظر بگیرید انتخاب متخصص ایمپلنت با تجربه و ماهر است تا اطمینان داشته باشید ایمپلنت دندان شما با بهترین مواد و بیشترین استحکام و ماندگاری صورت می پذیرد.

بهترین متخصص ایمپلنت با بررسی دقیق و اصولی استخوان های فک شما و شرایط لثه و دندان ها، بهترین روش ایمپلنت را انتخاب کرده و برای شما انجام خواهد داد. با این حال برخی دندان پزشکان متاسفانه با استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت اقدام به جراحی لثه ی شما و ایمپلنت می کنند که دوام و استحکام کافی نخواهد داشت و به سرعت دچار مشکل می شود.

ممکن است قیمت ارزان ایمپلنت در مطب این پزشکان شما را به استفاده از خدمات آن ها ترغیب کند اما فراموش نکنید که در آینده ی نزدیک مشلات متعددی برای ایمپلنت بی کیفیت و ارزان قیمت شما به وجود خواهد آمد و هزینه ها و درد بیشتری را متحمل خواهید شد.

بابر این اگر به دنبال انجام ایمپلنت حرفه ای و ماندگار هستید حتما در انتخاب متخصص ایمپلنت در کرج دقت کنید و بررسی ها و تحقیقات لازم را انجام دهید.

متخصص ایمپلنت در کرج

قیمت ایمپلنت در کرج

یکی از روش ها برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت در کرج این است که از افرادی که تحت درمان توسط متخصصان متفاوت قرار گرفته اند نظرشان را بپرسید و ببینید آیا از کار پزشک خود رضایت دارند یا خیر و در مورد استحکام و ماندگاری و قیمت ایمپلنت سوال اطلاعات لازم را بگیرید.

قیمت ایمپلنت در کرج برای افراد مختلف با توجه به شرایط خاص هر فرد متفاوت است و برای استعلام قیمت می بایست ابتدا معاینه شوید و متخصص شرایط شما را بررسی کند.

نکات مهم درباره ی ایمپلنت

قبل از انجام ایمپلنت توصیه می شود یک سری معیارها را در انتخاب کردن متخصص ایمپلنت نظر بگیرید تا از نتیجه ی کار خود رضایت کامل داشته باشید. در ادامه این معیارها را بررسی کرده ایم:

به متخصص ایمپلنت مراجعه کنید

توجه داشته باشید پزشکان و دندان پزشکان معتددی کار ایمپلنت دندان را انجام می دهند، اما نکته ی مهم این است که هنگام انتخاب پزشک دقت کنید دندان پزشکی را انتخاب کنید که تخصص این کار را داشته باشد و ترجیحا سابقه ی کافی و معتبر در زمینه ی ایمپلنت را دارا باشد.

دریافت تخصص ایمپلنت مستلزم گذراندن دوره های تخصصی ایمپلنت است تا پزشک دانش کافی و اطلاعات لازم درباره ی ساختار فک هر بیمار و نحوه ی جراحی ایمپلنت را طی این دوره ها کسب کرده باشد. جراحی لثه و ایمپلنت به مهارت و تخصص زیادی نیاز دارد و از حساس ترین تخصص هاست، پس در مورد انتخاب پزشک حتما تحقیقات لازم را انجام دهید.

متخصص ایمپلنت

بررسی دقیق ساختار فک و لثه

جراحی ایمپلنت دندان در یک جلسه امکان پذیر نیست. حتما به این نکته ی مهم توجه کنید که لازم است طی جلسات متعددی توسط متخصص ایمپلنت معاینه شوید و بررسی های لازم در مورد فک و لثه ی شما صورت پذیرد و تمام مراحل به ترتیب و با دقت توسط خود پزشک انجام شود. از پزشک بخواهید این مراحل را برای شما توضیح دهد تا در جریان روند ایمپلنت دندان خود قرار بگیرید و مطمئن شوید پزشک آن ها را به درستی در نظر گرفته است.

شرایط کاشت ایمپلنت در کرج

جراحی و سایر فرایندهای درمانی و زیبایی مستلزم وجود یک سری شرایط اولیه و ویژگی ها در بیماران است که در صورت نبود این شرایط ممکن است درمان مجاز نباشد و یا نتیجه ی موفقیت آمیز در پی نداشته باشد.

شرایط لازم برای ایمپلنت در کرج عبارتند از:

  • سلامت دهان و دندان و رعایت بهداشت دهان
  • عدم وجود هرگونه عفونت
  • برخورداری از حداقل 6 میلی متر عرض و 13 میلی متر طول استخوان فک 
  • برخورداری از حداقل 6 دندان قدامی در فک

متخصص ایمپلنت با بررسی شرایط بالا به شما خواهد گفت آیا شما واجد شرایط ایمپلنت هستید یا خیر.

امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مقاله در مورد ایمپلنت مفید بوده باشد و شما را در پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت در کرج یاری کند.

5/5 - (2 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

لیست بهترین جراحان عمل بینی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه بهترین جراح عمل بینی در کرج کدام جراح است؟ هزینه ی جراحی زیبایی بینی در کرج چقدر است؟ یکی از رایج ترین…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
کلینیک ها

لیست بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی در کرج