کلینیک ها

بهترین کلینیک پروتز سینه در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

به عنوان یک جامعه، ما مفاهیم منفی زیادی در ارتباط با کلمه پروتز سینه در کرج یا جراحی سینه داریم. شاید فکر کنید که جراحی پلاستیک تنها برای افراد مشهوری است که وقت و پول زیادی در دست دارند.

در صورتیکه یکی از بهترین کلینیک‌های پروتز سینه در کرج هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای پروتز سینه در کرج هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایید.

جراحی پلاستیک

یا شاید آن را با منیت های بیش از حد و ادراک غیر واقعی از ارزش خود مرتبط می دانید. البته این طرز فکر دیگر قدیمی شده و ما با گذشت زمان، جراحی پلاستیک را به عنوان یک روش پزشکی نه چیزی کمتر و نه بیشتر، نگاه می کنیم. دلایل مختلف و زیادی وجود دارد که ما را وادار به انجام جراحی های پلاستیک میکند.

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشت این است که از آنجایی که این کار در واقع یک عمل پزشکی است، حرف آخر را فقط پزشک شما می تواند در مورد اینکه آیا باید جراحی پلاستیک انجام دهید یا خیر، بزند. همچنین برای این کار باید به مراکز معتبر و محبوب مراجعه نمایید که ما در این مقاله چند نمونه از برترین مراکز پروتز سینه در کرج را برای شما آورده ایم.


آیا جراحی پلاستیک خطری ندارد؟

این روند اکنون بسیار ایمن تر از قبل می باشد. جراحی پلاستیک مدرن نسبت به سال های گذشته پیشرفت های زیادی کرده و بهترین بخش این است که نه تنها برای شما مشکلی به وجود نمی آورد، بلکه برای پزشک نیز بسیار راحت تر و با دقت بسیار بیشتر انجام می گیرد. بسیاری از افرادی که قبلاً تمایلی به انجام عمل جراحی نداشتند یا نمی توانستند؛ امروزه در حال بررسی تکنیک های جدید هستند تا بتوانند عمل خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

این پیشرفت ها چهره عمل های زیبایی را برای همیشه تغییر داده، این بدان معناست که جراحی پلاستیک دیگر آخرین راه حل نیست. بلکه گزینه ای است که هر کسی در صورت انتخاب می تواند از آن استفاده کند.

بهترین مرکز پروتز سینه

مزایای جراحی پلاستیک و پروتز سینه در کرج

ما اغلب افرادی را که برای جراحی پلاستیک مراجعه می کنند قضاوت می کنیم. اما در دنیایی که همه سخت در تلاشند تا تصویر مثبتی از بدن خود داشته باشند، آیا قضاوت درباره افرادی که می خواهند از فناوری برای تغییر ظاهر خود استفاده نمایند، منصفانه است؟

عمل های زیبایی در حقیقت می توانند قسمت هایی از بدن که در اثر تصادف، بیماری، افزایش سن و غیره باعث کاهش عزت نفس شما گشته را تغییر داده و سلامت روان شما را بهبود ببخشند.

جراحی بزرگ کردن سینه در رتبه بندی سایر جراحی های پلاستیک و زیبایی در رتبه دوم قرار دارد و در سراسر جهان نیز انجام می گیرد. از لحاظ تاریخی، پروتز سینه قبلا با مواد مختلفی انجام میشد اما امروزه با تکامل ایمپلنت های سیلیکونی، ایمنی و اطمینان زیادی در این عمل حاصل شده است.

پروتز سینه در کرج یک جراحی پلاستیک است که عمدتاً از طریق کاشت سیلیکونی در سینه صورت می گیرد. این کار با تغییر در وضعیت بدن بیماران به طور قابل توجهی عزت نفس آنها را بهبود بخشیده و همچنین از نظر الگوی های زیبایی شناختی رایج در بین مردم، به احساس امنیت و مقبولیت اجتماعی فرد کمک میکند.

از علت های اصلی که اکثر خانم ها می خواهند سینه های خود را بزرگ کنند میتوان به حجم کوچک سینه یا حتی عدم وجود غده پستانی، تغییر شکل سینه پس از کاهش وزن قابل توجه یا پس از شیردهی، اصلاح تفاوت های قابل توجه بین سینه ها و بازسازی سینه پس از درمان سرطان اشاره نمود.

آیا جراحی کاشت سیلیکون جای زخم باقی می گذارد؟

اسکارها به وجود می آیند اما محل آنها معمولا در پایین آرئول ها، در چین های زیر پستانی و یا حتی زیر بغل قرار دارد. اگرچه محل این زخم ها بسته به نوع جراحی و ویژگی های آناتومیکی هر بیمار متفاوت می باشد.

آیا نیاز به تعویض دوره ای پروتز سیلیکونی دارم؟

ایمپلنت های سیلیکونی مدرن بسیار مقاوم و ایمن هستند. اگر پارگی یا انقباض کپسولی وجود نداشته باشد و نتیجه پروتز سینه در کرج رضایت بخش باقی بماند، مانند گذشته نیازی به تعویض نیست.


تفاوت جراحی پلاستیک با عمل زیبایی چیست؟

اکثر مردم در این مورد هیچ نظری ندارند .جراحی پلاستیک طیف بسیار گسترده ای است که به دو بخش اصلی تقسیم می شود. یکی جراحی های مربوط به بازسازی و دیگری جراحی زیبایی می باشد. عمل بازسازی در حقیقت روشی است که به درمان یا بازسازی بخشی از بدن می پردازد. اما عمل زیبایی با تغییر قسمتی از بدن سعی در زیبا سازی آن دارد. به عبارتی دیگر جراحی بازسازی بخشی از بدن را که آسیب دیده، ترمیم نموده و جراحی زیبایی ظاهر بدن شما را بهبود می بخشد.


بازسازی سینه

انواع مختلفی از بازسازی سینه وجود دارد. جراحان از دو تکنیک اولیه برای بازسازی سینه ها استفاده می کنند. بازسازی ایمپلنت شامل استفاده از ایمپلنت سیلیکونی یا نمکی پر شده برای بازیابی شکل و حجم سینه می باشد. هر گزینه پروتز سینه در کرج برای بازسازی دارای مزایا و معایبی مختص به خود بوده که باید قبل از تصمیم گیری به طور کامل راجب آن با پزشک صحبت نمایید.

اگر بازسازی ایمپلنت جدا از ماستکتومی انجام گردد، ممکن است زمان بهبودی کوتاهتر باشد. بازسازی سینه اغلب یک فرآیند چند مرحله ای می باشد. همانطور که در مورد گزینه های خود برای بازسازی سینه فکر می کنید، مهم است در نظر داشته باشید که معمولا اکثر تکنیک ها به چندین عمل جراحی برای بهبود نتیجه نیاز دارند.

بازسازی سینه می تواند به شما کمک کند تا حس زنانگی، اعتماد به نفس، تصور از خود، آرامش ذهنی و کیفیت زندگی خود را به دست آورید. این روش برای بسیاری از زنان بسیار سودمند است، اما درک محدودیت های آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بعد از بازسازی سینه، جای زخم های قابل مشاهده خواهید داشت.

آنها با گذشت زمان محو می شوند، اما هرگز به طور کامل از بین نخواهند رفت. ممکن است سینه بازسازی شده هرگز به طور کامل با سینه طبیعی مطابقت نداشته باشد. شاید آنطور که می خواهید شبیه بافت طبیعی سینه نباشد و همچنین این امکان وجود دارد که شما بخشی یا تمامی ادراک حسی خود در این ناحیه را از دست بدهید.

پروتز سینه

پروتز سینه در کرج

سینه یکی از مهم ترین قسمت های بدن یک خانم است که تفاوت چشمگیری را بر روی جذابیت و خوش فرمی اندام می گذارد. از همین رو، بانوانی که دوست دارند با انجام تغییراتی به شکل و فرم دلخواه خود دست یابند، به سراغ انجام جراحی های پروتز سینه می روند.

البته بعضی از افراد به علت داشتن بیماری های دردناک و پر خطر از جمله سرطان سینه، وجود غده در سینه، تومور و غیره مجبور به درمان شده و این گونه جراحی ها را نزد متخصصان و مراکز معتبر به انجام می رسانند.

زنان زیادی هستند که از شکل، فرم و اندازه سینه های خود ناراضی بوده و در نهایت به پروتز سینه روی می آورند. بهتر است که قبل از این کار با انجام تحقیقات در این زمینه، تصمیم قطعی بگیرید. البته مطمئنا کسانی که در حال مطالعه این مقاله هستند از مدت ها قبل به انجام این عمل فکر نموده و کاملا به تمام جوانب آن آگاهند.

مشکلات سینه مانند شل شدگی، افتادگی، کوچکی بیش از اندازه و یا بزرگ بودن بیش از حد، نا متوازنی سینه ها با یکدیگر و… همه از دلایلی بوده که ممکن است شما را به فکر عمل پروتز سینه انداخته باشد. پروتز سینه به سه دسته پروتز کامپوزیتی، پروتز سالین (آب نمکی) و پروتز سیلیکونی تقسیم می گردد.


نکات مهم برای انجام عمل پروتز سینه در کرج

پروتز سینه یک روش محبوب است که می تواند به زنان کمک کند تا به اندام متناسب تری دست یابند و ناراحتی فیزیکی و احساسی مربوط به سینه های خود را کاهش دهند. آماده شدن برای این جراحی می تواند یک روند دلهره آور باشد، اما با اطلاعات و راهنمایی صحیح، می تواند منجر به تجربه ای خوشایند و موفق گردد. در اینجا نکاتی در مورد نحوه آماده شدن برای پروتز سینه بیان کردیم.

پروتز سینه در کرج

در مورد جراح خود تحقیق کنید: مهم است که برای یافتن یک جراح واجد شرایط و با تجربه پروتز سینه در کرج که دارای مدرک معتبر باشد، وقت بگذارید. نظرات را بخوانید و مطمئن شوید که با دکتری که انتخاب می کنید احساس راحتی می نمایید.

تمام جوانب را در نظر بگیرید: مطمئن شوید که خطرات، مزایا و نتایج مورد انتظار جراحی را درک کرده اید. هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید از جراح خود بپرسید و مطمئن شوید که نگرانی هایی که دارید را درمیان بگذارید.

برای جراحی آماده شوید: در مورد داروهای مصرفی و هر تغییری در سبک زندگی که باید قبل از جراحی ایجاد کنید با پزشک خود صحبت نمایید. پزشک ممکن است توصیه کند که مصرف برخی داروها را متوقف کنید، سیگار نکشید و از مصرف الکل به مدت چند هفته قبل از عمل خودداری کنید.

رفت و آمد: باید ترتیبی دهید که کسی شما را در روز عمل به بیمارستان یا مرکز جراحی پروتز سینه در کرج برساند. مطمئن شوید که یک راننده مشخص در محل خود دارید.

عمل پروتز سینه در کرج

زمان استراحت را برنامه ریزی کنید: مطمئن شوید که زمان لازم را از محل کار یا مدرسه برای استراحت و ریکاوری بعد از جراحی گرفته اید. مهم است که به بدن خود زمان کافی برای بهبودی و سازگاری با شکل جدید سینه ها بدهید.

دستورالعمل های بعد از عمل را دنبال کنید: پس از جراحی پروتز سینه در کرج، پزشک دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه مراقبت از سینه به شما ارائه می دهد. مطمئن شوید که تمام دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید تا از بهبودی موفقیت آمیز اطمینان حاصل کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
سالن های زیباییویدیوها

بهترین سالن زیبایی اکستنشن مژه در فردیس از نگاه مردم