...
بهترین آموزشگاه تتو

آموزش تتوی بدن به صورت حضوری در تهران

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

آیا رویای شما این است که یک تتو آرتیست حرفه ای شوید؟ وقت آن رسیده که این رویای شیرین خود را به واقعیت تبدیل کنید. در سطر‌های بعدی، در مورد اینکه چگونه می‌توانید یک تتو آرتیست حرفه ای شوید، شرایط لازم برای این حرفه و چیزهای متفرقه دیگری که ارزش دانستن دارند را برای شما خواهیم گفت!

آموزش حضوری تتو

خالکوبی یا تتو از زمان های قدیم بین مردم رایج بوده و هنر خالکوبی با فرهنگ های مختلف از سراسر جهان همراه شده است! سبک های تتو با توجه به فرهنگ های مختلف تغییر یافته و نسل به نسل منتقل شده است. از لحاظ تاریخی، خالکوبی ها با فردگرایی و بیان سبک شخصی مرتبط نبودند، بلکه معانی نمادین داشتند که مختص فرهنگ های خاصی بود. بنابراین تتو نقش مهمی در زنده نگه داشتن سنت‌های گروه‌های خاصی از مردم ایفا کرده و امروزه بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند فرهنگ خود را از طریق هنر تاتو نشان دهند.

آموزش حضوری تتو

برای بعضی از افراد، تاتو آرتیست بودن در ابتدا شاید آسان به نظر برسد. در واقع این گونه افراد فکر می کنند که فقط با گرفتن یک سوزن و مقداری جوهر آماده شروع به کار هستند. در حالی که شما برای انجام تتو یا همان خالکوبی ملزم به یادگیری مهارت های آموزش تتوی بدن توسط مربیان قوی و همچنین تلاش و سخت کوشی بسیار هستید.

آموزش تتو

بیایید با این فرض شروع کنیم که شما علاقه زیادی به طراحی دارید، اما هنوز نیاز به تمرین و تجربه در کشیدن یک نقاشی جذاب بصری دارید. به علاوه حتی اگر در طراحی مهارت داشته باشید، باز هم باید تکنیک های جدید طراحی را یاد بگیرید و تمرین کنید. بنابراین، اولین قدم برای تبدیل شدن به یک تتو آرتیست حرفه ای، دیدن یک دوره تخصصی آموزش تتوی بدن و تمرین طراحی است. در ادامه مطلب گام های اساسی که در مسیر حرفه ای شدن باید طی کنید را بررسی نمودیم.

آموزش تتو

تمرین مهارت های طراحی تتو

این نقطه شروعی است که می تواند بقیه مسیر حرفه تتو شما را تعیین کند. تمرین نقاشی شرط اول می باشد حتی اگر فکر می‌کنید که مهارت‌های شما در این زمینه بی‌نظیر است. برای پیشبرد حرفه تتو خود باید هم در قلب خود و هم بر روی کاغذ یک هنرمند باشید. بنابراین، کار خود را به طور عینی ارزیابی کنید و ببینید آیا خوب است و پتانسیل رشد دارد. اگر فکر می کنید که به تمرین بیشتر و حتی آموزش هنری نیاز دارید، در مسیر درستی قرار گرفتید!

این مرحله به چندین کتاب طراحی و خودکار یا مداد نیاز دارید. شما از دفترچه طراحی خود برای کشیدن اشکال، اشیا، الگوها و یا ایجاد طرح استفاده خواهید کرد. باید به قدری تمرین کنید که به اندازه کافی در کشیدن هر طرحی، اعتماد به نفس داشته باشید و در ادامه در مجله الماس زیبایی به این موارد خواهیم پرداخت.

کاوش در تکنیک‌ها و روش‌های طراحی تتو

زمانی که در حال دیدن آموزش تتوی بدن و تمرین طراحی هستید، مهم است که تکنیک‌ها و روش‌های مختلف طراحی را مرور نمایید. اینکار به شما درک بهتری از نحوه توسعه طرح تتو داده و در عین حال به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه یک طرح روی پوست اعمال می شود و یا به نظر می رسد.

طراحی تتو

کاوش در کار هنرمندان حرفه‌ای تتو

برای یادگیری و تکمیل مهارت های طراحی خود، باید از بهترین ها بیاموزید. هنرمندان مشهور تتو می‌توانند به عنوان نمونه‌های عالی از سبک‌های مختلف تاتو و نحوه ایجاد یک تتو بی نقص باشند.

کاوش در حرکات هنری و سبک های تتو

یادگیری در مورد حرکات هنری مختلف می تواند به شما در ایجاد یک سبک طراحی منحصر به فرد کمک کند. ممکن است در حین دیدن آثار هنرمندان دیگر، یک حرکت یا سبک خالکوبی به شما ایده ای بدهد که با توانایی ها و طرز فکر خلاقتان مطابقت داشته باشد. به این ترتیب، متوجه می شوید که در خلق هنر انتزاعی یا نقاشی‌های واقعی‌تر مهارت دارید. در هر صورت، این مرحله در آموزش تتوی بدن و کل فرآیند تبدیل شدن به یک تتو آرتیست، بسیار ضروری می باشد.

اهمیت یادگیری مناسب تتو

آموزش صحیح در هر شغلی مهم است و در مورد تتوی حرفه ای نیز این مورد صدق میکند.

یادگیری مناسب تتو

برای اینکه بتوانید یک هنرمند حرفه ای و مجرب در زمینه خالکوبی بدن شوید، باید به دانش و مهارت های این هنر دسترسی داشته باشید. ممکن است این مرحله اتلاف وقت به نظر برسد، اما اشتباه نکنید چرا که بعدا از این کارتان پشیمان خواهید شد. اگر قصد دارید به صورت جدی در این زمینه فعالیت نمایید، یادگیری مناسب یکی از مهمترین جنبه های این فرآیند می باشد. بنابراین، در اینجا به شرح مراحل آن پرداختیم.

شرکت در کلاس‌های آموزش تتوی بدن در تهران

نگران نباشید، لازم نیست حتما برای شرکت در این کلاس‌ها، هزینه های هنگفتی را پرداخت نمایید. قطعا شما هم تا به حال به این نتیجه رسیده اید که وجود یک مربی خوب برای یادگیری هر چیزی یک نیاز مبرم است. سعی کنید با تحقیقات کافی در یک کلاس آموزش تتوی بدن با قیمت مناسب و اساتید معتبر شرکت کنید. به این ترتیب، می توانید بینشی عالی در مورد اصول اولیه تتو، طراحی، نقاشی، حرکات، تکنیک ها و غیره به دست آورید.

کلاس‌های آموزش تتوی بدن در تهران

کاوش در طراحی گرافیک تتو

چه تصمیم به شرکت در کلاس های آموزش تتوی بدن حضوری داشته باشید یا در یک دوره آنلاین، مهم است که در زمینه طراحی گرافیک آموزش ببینید. با کاوش در زمینه طراحی گرافیک اعم از شکل، بافت، سایه، رنگ، اندازه، خط و غیره یاد خواهید گرفت که چگونه تکنیک های خود در مهارت تتو را به کار بگیرید. به دست آوردن تجربه در طراحی گرافیک به شما کمک می کند تا درک بهتری از معنای انتقال یک طرح از کاغذ به پوست انسان را داشته باشید.

خودتان را حرفه ای جلوه دهید

اگر می خواهید در آینده توجه مشتریان زیادی را به خود جلب نمایید، باید نمونه کارهایی قوی داشته باشید که حرفه ای به نظر برسند. بنابراین، مراحل آموزش خود را جدی گرفته و تا آنجا که می توانید با تمرین و تکرار از مهارت های مربی نکته برداری کنید.

تتو حرفه ای

بهترین کارهای خود را جمع آوری کنید، از جمله نقشه ها و طرح ها و یک نمونه کار عالی بسازید. اما بهترین کار شما چیست؟ در واقع این کار باید به قدری عالی باشد که نماینده سبک، مهارت های طراحی و توانایی رسیدگی به جزئیات، رنگ ها و سایه زدن شما را کاملا به نمایش بگذارد. کارهایی که نشان می دهند می توانید اشیا، الگوها، اشکال، کاراکترها، فیگورها و غیره را بکشید نیز در آن بگنجانید. شما باید در مورد کاری که می خواهید به مشتریان نشان بدهید، فوق العاده انتخابگر باشید. سعی کنید انواع مختلفی از سبک های هنری ایجاد کنید تا بتوانید توانایی هنری گسترده خود را نمایش داده و واقعاً بهترین کار خود را برگزینید. کار شما باید جذاب، تمام شده و با کیفیت باشد.

کار با یک تتو آرتیست حرفه ای در تهران

بهترین راه برای یادگیری آموزش تتوی بدن، کار با یک هنرمند واقعی تاتو به صورت حضوری است. این به شما بینشی از محیط واقعی یک تتوکار ارائه می دهد و کمک می کند تا تکنیک های جدید را یاد بگیرید و تمرین کنید.

تتو آرتیست حرفه ای در تهران

البته بهتر است این را در نظر داشته باشید که پیدا کردن یک تتو آرتیست خوب ممکن است کمی طول بکشد. پیدا کردن یک مربی خوب هرگز آسان نیست اما نباید تسلیم شوید. در حالی که با سالن های تتو تماس می گیرید، هوشمندانه است که کمی تحقیق نموده و نمونه کارها و تجربیات مربیان بالقوه و هنرمندان حرفه ای تاتو آنجا را بررسی کنید.

هر چیزی را که با خالکوبی مرتبط است بیاموزید و تمرین کنید

این مرحله بسیار ساده است. در این مرحله از فرآیند، باید با هنر تتو آشنا شوید و دوره آموزش تتوی بدن خود را تکمیل کنید. در حقیقت یادگیری و تمرین مداوم، کلید موفقیت شما در ورود به این عرصه می باشد.

خرید تجهیزات برای آموزش تتوی بدن در تهران

به یاد داشته باشید که باید روی تجهیزات خود سرمایه گذاری کنید و اجناسی با کیفیت مناسب تهیه نمایید؛ و البته مهم ترین بخش که یادگیری طرز استفاده از تجهیزات تتو است.

 تجهیزات آموزش تتو در تهران

شما به عنوان یک تتوکار مبتدی در کنار تمام موارد دیگر، یاد خواهید گرفت که چگونه یک دستگاه خالکوبی واقعی را به کار بگیرید. در این مرحله شما باید مطالعه کنید که سوزن چگونه بر روی پوست عمل نموده و چگونه کارکرد آن باید بسته به نوع پوست و یا حتی مشتری متفاوت باشد.

تمرین طراحی تتو

زمانی که می خواهید تمرین طراحی تتو انجام بدهید، شما می‌دانید که چگونه یک طرح را روی کاغذ بکشید، اما باید طراحی تتو خود را بر روی پوست مصنوعی تمرین کنید که در نهایت بتوانید آن را بر روی پوست واقعی بدن بیاورید. در واقع شما نحوه قرار دادن تتوها بر روی بدن، نحوه ظاهر آنها در هر قسمت از بدن و نحوه انجام فرآیند خالکوبی واقعی را با تمام جزئیات، رنگ آمیزی و غیره مطالعه خواهید نمود.

رعایت بهداشت قبل، حین و بعد از تتو

اتخاذ شیوه های بهداشتی مناسب در طول دوره آموزش شما بسیار مهم خواهد بود. شما باید یاد بگیرید که استانداردهای بهداشتی خاصی را رعایت نمایید تا نیازهای مشتری خود را برآورده کنید. هر گونه مسائل بهداشتی می تواند به طور بالقوه خطرناک باشد و منجر به مشکلات سلامتی مشتری شما شود. چنین مسائلی شهرت مغازه را تحت تأثیر قرار می دهد و حتی می تواند آن را از بین ببرد.

5/5 - (1 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها