کلینیک ها

لیست بهترین جراحان پلاستیک در مشهد از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

ثابت شده که جراحی پلاستیک در مشهد یک راه حل جذاب برای افراد در سراسر جهان است که می خواهند با به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر و زیبایی ظاهر فیزیکی، سلامت عمومی خود را بهبود بخشند.

افکار عمومی راجب جراحی پلاستیک در مشهد

از همان ابتدا، جراحی پلاستیک یک موضوع بحث برانگیز بوده است و عمدتاً به دو دلیل عمده مورد انتقاد اکثر مردم قرار می گیرد. اولاً، یک نیاز پزشکی نیست و صرفاً برای بهبود ظاهر انجام می‌شود. ثانیاً، عموماً به عنوان یک تصویر غیر واقعی از بدن تبلیغ می‌گردد.

با این وجود، امروزه مردم شروع کردند تا بیشتر با این روش آشنا شوند و ما روز به روز شاهد افزایش محبوبیت این گزینه درمانی هستیم.

البته همین طور تعداد تحقیقات در مورد جراحی زیبایی نیز افزایش یافته است. در حال حاضر تمام این اتفاقات به لطف پزشکان ماهر با سال ها تجربه بالینی، فناوری های پیشرفته پزشکی و قیمت های رقابتی رخ میدهند.

جراحی پلاستیک در مشهد

جراحی پلاستیک زیبایی

جراحی پلاستیک به یک تخصص جراحی اطلاق می شود که شامل بهبود ظاهر فیزیکی و همچنین مستلزم بازسازی صورت و یا نقایص بافت بدن ناشی از بیماری، اختلال تولد یا ضربه می باشد.

در این عمل، جراح پلاستیک در مشهد به سفت کردن، تقویت و بهبود ظاهر پوست و تنظیم و تقارن ویژگی های صورت می پردازد. بنابراین، جراحی پلاستیک بهترین گزینه برای افرادی است که مایل به تغییر یا بهبود ظاهر کلی خود برای رسیدن به اهداف زیبایی مطلوب هستند.

جراحی ترمیمی

گاهی اوقات می توان از جراحی پلاستیک به عنوان نوعی درمان نیز استفاده کرد. به عنوان مثال، افرادی که دچار تصادف شده اند یا پوستشان سوخته است، می توانند جراحی ترمیمی را انتخاب نمایند. این کار نه تنها به بازیابی عملکرد طبیعی بدن شما کمک می کند، بلکه جای زخم را نیز از بین میبرد.

جراحی ترمیمی در مشهد

جراحی پلاستیک می تواند برای اصلاح اختلالاتی در هر قسمت از بدن مورد استفاده قرار بگیرد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اختلالات فک و صورت (اسکلت صورت)
 • اختلالات پوستی مانند سوختگی، جای زخم، خال مادرزادی، سرطان پوست یا خالکوبی
 • ناتوانی های مادرزادی مانند تغییر شکل گوش یا شکاف لب و شکاف کام

مزایای درمان با یک جراح پلاستیک در مشهد

جراحی پلاستیک روز به روز محبوب‌تر می‌شود، زیرا بیماران در سراسر جهان اعم از زن و مرد، به این روش‌های پزشکی اعتماد پیدا می‌کنند و مشتاقانه منتظر مزایایی هستند که ممکن است در زندگی خود به همراه داشته باشد.

هدف اصلی جراحی های پلاستیک به طور کلی بهبود ظاهر فیزیکی است. با این حال، این تنها مزیتی نیست که این روش می تواند ارائه دهد. بنابراین، اگر می خواهید تحت عمل جراحی پلاستیک قرار بگیرید، برخی از مزایایی که می توانید به دست آورید عبارتند از:

افزایش سلامت روان

راه های مختلفی وجود دارد که می توان سلامت روان را افزایش داد. جراحی پلاستیک یکی از روش های موثر بوده و میتواند تصویر ذهنی شما از بدنتان را تغییر دهد.

درمان جراحی پلاستیک در مشهد

مشخص شده که پس از جراحی، اکثر افراد کاهش مثبتی را در اضطراب اجتماعی تجربه می نمایند. این به دلیل احساس اعتماد به نفس است که ظاهر جدید القا می کند. داشتن اعتماد به نفس بیشتر، منجر به یک زندگی اجتماعی فعال تر و مشارکت بیشتر در فعالیت ها می گردد.

بهبود سلامت جسمانی توسط جراح پلاستیک در مشهد

انواع خاصی از روش های جراحی پلاستیک می توانند به بهبود سلامت کلی بدن و ظاهر آن کمک کنند. روش هایی مانند رینوپلاستی می تواند تنفس و زیبایی بینی را به طور همزمان بهبود بخشد.

همچنین، روش های جراحی سینه می تواند کانتور بدن ایجاد نموده و در عین حال، ناراحتی های فیزیکی، درد اطراف کمر و گردن و تحریک پوست را کاهش دهد.

بهبود سلامت جسمانی بعد از جراح پلاستیک

اعتماد به نفس

به طور کلی، ظاهر خوب باعث می شود احساس شادی و رضایت از خودتان افزایش یابد. بنابراین، هر عمل جراحی برای بهبود ظاهر به معنای بهبود اعتماد به نفس شما می باشد.

مزایای کاهش وزن با جراحی پلاستیک

روش های جراحی پلاستیک نیز می تواند به کاهش وزن کمک کند. به عنوان مثال، افرادی که تحت عمل‌هایی مانند لیپوساکشن قرار می‌گیرند، معمولاً بعد از عمل به راحتی وزن خود را کاهش می‌دهند.

علاوه بر این، جراح پلاستیک در مشهد بیشتر افراد را به تمرین تغذیه سالم و ورزش منظم تشویق می‌کند تا وزن خود را در محدوده مناسبی نگه دارند. به طور کلی، وزن سالم و استاندارد به معنای بدن سالم و عاری از بیماری های خاص است.

کاهش وزن با جراحی پلاستیک

انواع جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک انواع و روش های مختلفی دارد. با این حال، نوع دقیق انتخاب معمولاً به هدفی بستگی دارد که می‌خواهید به آن دست یابید. انواع رایج جراحی پلاستیک عبارتند از:

درم ابریژن

درم ابریژن روشی است که به درمان بیماری های پوستی مانند اسکار آکنه، آسیب آفتاب، خطوط ریز یا بافت ناهموار کمک می کند. این عمل شامل استفاده از تجهیزات چرخشی ویژه برای برداشتن لایه های بیرونی پوست، به ویژه روی صورت می گردد.

در نتیجه پس از برداشتن لایه رویی، پوست به آرامی بهبود می یابد، زیرا لایه جدیدی رشد می کند تا جایگزین لایه قبلی شود. این کار باعث می شود پوستی نرم و لطیف داشته باشید.

عمل پروتز سینه توسط جراح پلاستیک در مشهد

بزرگ کردن سینه که به آن جراحی ایمپلنت سینه نیز گفته می شود روش جراحی است که در آن اندازه سینه افزایش می یابد. در این روش، پروتزهایی را در زیر بافت سینه یا قفسه سینه قرار می دهند.

بیشتر خانم ها بزرگ کردن سینه را به عنوان راهی برای بهبود ظاهر و اعتماد به نفس خود انتخاب می نمایند. گاهی اوقات نیز به اصلاح آسیب های ناشی از عمل یا بیماری هایی مانند سرطان سینه کمک می کند.

لیفت صورت

لیفت صورت روشی برای بازیابی و ترمیم افتادگی، چین و چروک یا شلی پوست صورت است. این عمل شامل بلند کردن و سفت کردن بافت های صورت، از بین بردن پوست اضافی و صاف کردن چین و چروک های صورت می باشد. لیفت صورت را می توان همراه با لیفت گردن، لیفت چشم، لیفت پیشانی یا تغییر شکل بینی انجام داد.

جراحی بینی

رینوپلاستی جراحی برای تغییر شکل یا ترمیم بینی است. در حالی که برخی از افراد برای اهداف ظاهری این عمل را انجام می دهند، برخی دیگر به دلایل پزشکی به انجام این جراحی روی می آورند. این دلایل پزشکی می تواند ناتوانی های مادرزادی یا مشکلات تنفسی باشد.

بنابراین جراحی بینی به روش های مختلفی صورت می گیرد که این روش ها عبارتند از:

 • اصلاح ناتوانی های مادرزادی
 • اصلاح بدشکلی های ناشی از آسیب
 • افزایش یا کاهش اندازه بینی
 • تغییر شکل پل
 • بهبود مشکلات تنفسی
 • باریک کردن شکل سوراخ های بینی
 • تغییر زاویه بینی
جراحی بینی در مشهد

آیا جراحی با بیهوشی عمومی انجام می شود یا موضعی؟

جراح پلاستیک در مشهد تصمیم خواهد گرفت که چه نوع بیهوشی برای شرایط شما مناسب است.

بهبودی پس از جراحی زیبایی چگونه است؟

هر بیمار درد بعد از جراحی را به روش های مختلفی تحمل می کند. جراح پلاستیک در مشهد داروهای مسکن مناسب را برای به حداقل رساندن هرگونه ناراحتی تجویز می نماید.

به طور کلی، اکثر عمل های زیبایی صورت کمترین ناراحتی را پس از جراحی دارند. لیپوساکشن کمی ناراحت‌کننده‌ تر است و عمل‌هایی که نیاز به بلند کردن یا سفت کردن ماهیچه‌ها دارند مانند ابدومینوپلاستی یا بزرگ کردن سینه، می‌توانند باعث ناراحتی برابر با سزارین شوند.

چه نوع مراجعینی باید لیفت صورت انجام دهند؟

کسانی که:

 • به دلیل عدم داشتن خاصیت ارتجاعی، پوست آویزانی دارند.
 • بیماران جوان‌تری که اخیراً دچار کاهش وزن ناگهانی شده‌اند و در نتیجه پوستشان شل شده است.
 • تحت عمل جراحی کانتور قرار گرفته اند و نیاز به سفت کردن پوست دارند.
لیفت صورت در مشهد

عوارض لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت ناحیه وسیع تری را نسبت به جراحی چشم یا بینی تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین ممکن است مقداری خونریزی وجود داشته باشد. با این حال، کنترل مناسب فشار خون توسط جراح پلاستیک در مشهد می تواند تا حدودی از این امر جلوگیری کند.

اسکار و حساسیت عصبی نیز شاید در دراز مدت رخ دهد. در مورد جای زخم، می توان آن را با پمادهای درمان اسکار، درمان نمود و در مورد حساسیت عصبی، تکنیک های جراحی محتاطانه تر به جلوگیری از آن کمک می کند.

چند نوع پروتز سینه وجود دارد؟

پروتزهای سینه در دو نوع اصلی دارند: پر شده با نمک و پر شده با سیلیکون، اگرچه هر دو دارای پوسته سیلیکونی خارجی هستند.

چه کسانی نباید عمل پروتز سینه انجام دهند؟

اکثر افراد هیچ گونه منعی برای بزرگ کردن سینه ندارند. با این حال، موارد زیر بهتر است از این روش اجتناب نمایند:

 • عفونت فعال پستان
 • سرطان سینه بدخیم فعال
 • بارداری
 • سابقه اختلال خود ایمنی
 • شرایط پزشکی ناپایدار
 • حساسیت شناخته شده به سیلیکون

همچنین این روش نباید برای افرادی که دارای اختلال روانی هستند یا انتظارات غیرمنطقی دارند انجام شود.

عوارض پروتز سینه چیست؟

عوارض نادر است؛ با این حال، عوارض شناسایی شده ای وجود دارند و هیچ پروتزی به عنوان یک درمان دائمی محسوب نمی گردد.

پروتزها ممکن است در هر زمانی پاره شوند و یا تا آخر عمر باقی بمانند. از سوی دیگر، جراح پلاستیک در مشهد معمولا پیش بینی می کند که پروتزها 15 تا 20 سال دوام خواهند آورد.

عوارض اولیه بعد از عمل عبارتند از:

 • درد سینه
 • هماتوم
 • عفونت
 • عدم تقارن
 • جای زخم
 • تغییر حس نوک پستان/سینه
 • سروما
 • نتایج جزئی

عوارض بعد از عمل عبارتند از:

 • کاهش تورم یا نشت پروتز
 • ناهنجاری یا جابجایی پروتز
 • انقباض کپسولی
جراحی بینی

عوارض جانبی جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی عمل پرخطری نیست و معمولاً بدون عارضه می باشد. ممکن است خونریزی یا درد وجود داشته باشد. بنابراین، جراح پلاستیک در مشهد تمام تلاش خود را می کند تا این خطرات را در طول عمل به حداقل برساند.

5/5 - (5 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها