کلینیک ها

لیست بهترین دکتران رفع غبغب در [تهران] از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

مهم نیست چقدر تلاش می کنید، هیچ ورزش غبغبی نمی تواند شما را از شر آن چربی های ناخواسته زیر چانه خلاص کند. در واقع، غبغب لزوماً از اضافه وزن ناشی نمی شود و به سادگی می تواند نتیجه ژنتیک شما باشد.

گردن یکی از اولین اندام هایی است که میتواند سن شما را آشکار نماید. برخی از افراد، به طور ژنتیکی چربی بیشتری را در ناحیه زیر چانه خود دارند. این چربی اضافی و پوست شل می تواند بر ظاهر کلی شما تأثیر بسیاری بگذارد و در نهایت اعتماد به نفستان را پایین بیاورد.

رفع غبغب در تهران

چه عواملی باعث ایجاد غبغب میشود؟

رفع غبغب از طریق جراحی برای افرادی که می خواهند به سرعت از شر لایه چربی زیر چانه خلاص شوند انتخابی عالیست. اما چرا برخی از افراد زیر چانه خود غبغب دارند؟

طبق باور عمومی، غبغب با افزایش وزن همراه است؛ اما اینطور نیست، زیرا افرادی که تناسب اندام دارند و لاغر هستند نیز می توانند چنین مشکلاتی را داشته باشند. غبغب می تواند به دلیل ژن ها یا مشکلات پوستی مرتبط با افزایش سن ایجاد شود. چندین روش برای خلاص شدن از شر غبغب وجود دارد.

روش های از بین بردن غبغب

ورزش منظم و دنبال کردن یک رژیم غذایی سالم ممکن است به شما کمک کند تا چربی اضافی چانه خود را از بین ببرید. شما همچنین می توانید درمان های جراحی را برای رفع فوری آن انتخاب کنید. جراحی هایی مانند لیپولیز و مزوتراپی توسط متخصصان برای افرادی که می خواهند تحت درمان قرار بگیرند، در تهران انجام میگردد.

از بین بردن غبغب

وزن بالا

اگر افزایش وزن دلیل غبغب شماست، ورزش و رژیم گرفتن بهترین راه برای رهایی از این مشکل می باشد. همانطور که میدانید رژیم غذایی سالم و ورزش راه حل بسیاری از مشکلات سلامتی است.

اما شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به دنبال روش های سریع هستید و یا از رژیم و تناسب اندام نیز نتیجه ای نگرفته اید. در این صورت بهترین راه حل عمل های جراحی بوده که در اسرع وقت شما را به نتایج دلخواه و طولانی مدت میرساند.

ژنتیک

اگر ژن‌ها دلیل غبغب شما هستند، استفاده از درمان‌های جراحی خاص ممکن است نتایج قطعی را نشان دهد. جراحی هایی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا به سرعت غبغب خود را از دست بدهید. با این حال، این روش ها گران قیمت بوده و می توانند عوارض جانبی خاصی داشته باشند که قبل از انجام عمل باید آنها را در نظر بگیرید.

عمل غبغب در تهران

روش های مختلف رفع غبغب در تهران

لیپولیز: لیپولیز یکی از رایج ترین روش های جراحی برای از بین بردن چربی های صورت است. در این روش از گرمای لیزر برای آب کردن درصد زیادی از چربی ها استفاده می شود.

لیپوساکشن: در حین عمل لیپوساکشن به منظور درمان غبغب معمولا فقط به بی حسی موضعی نیاز دارید. با این حال، باید توجه داشته باشید که لیپوساکشن پوست اضافی را از بین نمی برد بلکه به سادگی فقط چربی ها را رفع می نماید.

مزوتراپی: روش دیگر رفع غبغب در تهران از طریق جراحی، مزوتراپی نام دارد که یک روش کم تهاجمی است و برای جایگذاری مقادیر بسیار کمی از ترکیبات حل کننده چربی به وسیله تزریق انجام می گیرد.

عوامل ایجاد غبغب

کیبلا چیست؟

کیبلا یکی از انواع مزوتراپی بوده و یک جایگزین عالی با حداقل تهاجم می باشد. از آنجایی که کیبلا یک روش تزریقی برای رفع غبغب در تهران است بنابراین نیازی به جراحی ندارد؛ به این معنا که نیازی به بیهوشی عمومی نیست. در ضمن شما پس از تزریق می توانید به راحتی، فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید.

این درمان توسط FDA تایید شده و برای اکثریت افراد بی خطر می باشد. در حالی که ممکن است کمی قرمزی و کبودی جزئی را تجربه کنید، خود تزریق می تواند سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف از بین ببرد. از همین رو، حداقل عوارض جانبی را دارد.

چندین کارآزمایی بالینی انجام شده، ایمن و مؤثر بودن کیبلا را ثابت کرده اند. این روش سلول های چربی ناخواسته را برای همیشه از بین می برد و اعتماد به نفس شما را باز می گرداند.

مزوتراپی به صورت کیبلا برای زیبایی

پس از انجام کیبلا چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

  • در طول جلسه شما، تحت نظر دکتر معاینه شده و تعداد تزریقات مورد نیاز برای از بین بردن چربی های غبغب تعیین می گردد.
  • چند هفته آینده پس از انجام تزریقات، سلول های چربی به تدریج حل شده و توسط بدن متابولیزه می شوند.
  • بسته به نوع نتایجی که می خواهید به دست آورید، ممکن است نیاز داشته باشید تا چند دوره تزریق را با هم انجام دهید.
  • توصیه می شود بین جلسات حداقل یک ماه صبر نمایید.
  • این جلسات می توانند تا شش مرتبه ادامه داشته باشند.
  • معمولاً بعد از 2 تا 4 دوره تزریق متوجه نتایج قابل مشاهده ای خواهید شد که البته این نتایج رفع غبغب در تهران کاملا دائمی هستند.
تزریقات  برای عمل چانه

ساب منتوپلاستی و لیفت گردن در تهران

ساب منتوپلاستی و لیفت گردن دو روش رفع غبغب در تهران هستند که برای رفع نگرانی های مربوط به ظاهر گردن و پایین صورت طراحی شده اند. در حالی که آنها کمی شبیه هم هستند، اما تفاوت هایی نیز بینشان وجود دارد.

ساب منتوپلاستی

ساب منتوپلاستی، روشی است که به طور خاص برای رفع چربی و پوست اضافی در ناحیه زیر چانه و خط فک طراحی شده است. این روش را می توان با استفاده از تکنیک های مختلفی از جمله لیپوساکشن، اکسیزیون و یا ترکیبی از هر دو انجام داد. در واقع هدف ساب منتوپلاستی ایجاد خط فک مشخص تر و گردنی صاف تر می باشد.

لیفت گردن

از سوی دیگر، لیفت گردن یک روش جامع‌تر بوده که برای رفع نگرانی‌های مختلف در گردن و پایین صورت طراحی شده است. این روش می تواند شامل تکنیک های مختلفی از جمله لیپوساکشن، برداشتن پوست، سفت کردن پوست و سفت کردن عضلات باشد. هدف از لیفت گردن بهبود ظاهر کلی گردن و پایین صورت، از جمله خط فک، گردن و چانه است.

لیفت گردن و رفع غبغبه

ساب منتوپلاستی چه تفاوتی با لیفت گردن دارد؟

یکی از تفاوت های کلیدی بین ساب منتوپلاستی و لیفت گردن، دامنه عمل می باشد. ساب منتوپلاستی بیشتر بر روی رفع چربی و پوست اضافی در ناحیه زیر چانه و خط فک تمرکز دارد، در حالی که لیفت گردن طیف وسیع تری از نگرانی ها را در گردن و پایین صورت برطرف می کند.

تفاوت دیگر در نوع بیهوشی مورد استفاده است. ساب منتوپلاستی به طور معمول تحت بی حسی موضعی انجام می شود، در حالی که لیفت گردن بسته به تکنیک های خاص مورد استفاده و ترجیحات بیمار و جراح با بیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام میگردد.

از نظر ریکاوری، ساب منتوپلاستی معمولاً زمان بهبودی کوتاه‌تری نسبت به لیفت گردن دارد. بیماران معمولاً می توانند در عرض چند روز پس از ساب منتوپلاستی به سر کار و سایر فعالیت های عادی خود برگردند، در حالی که لیفت گردن احتمالا به دوره نقاهت طولانی تری نیاز داشته باشد.

منتوپلاستی و لیفت گردن در تهران

در نهایت، انتخاب بین ساب منتوپلاستی و لیفت گردن به نگرانی‌ها و اهداف خاص بیمار و همچنین توصیه‌های جراح بستگی دارد. مهم است که همه گزینه ها را با یک جراح پلاستیک واجد شرایط در میان بگذارید و خطرات و مزایای بالقوه هر روش را به طور کامل درک نمایید.

آیا عمل رفع غبغب در تهران عوارض جانبی دارد؟

روش های طبیعی مانند تغذیه سالم و ورزش منظم نمی توانند عوارض جانبی احتمالی داشته باشند. با این حال، درمان‌های جراحی که شامل لیزر و تزریق‌هایی مانند لیپولیز و مزوتراپی هستند، عوارض جانبی اندکی دارند که باید قبل از انجام جراحی به طور کامل از آنها آگاه باشید.

لیپولیز عوارض جانبی مانند کبودی، تورم و درد در ناحیه مورد نظر را داشته و از طرف دیگر مزوتراپی می تواند عوارضی مانند تورم، بی حسی، قرمزی، درد و کبودی را به همراه داشته باشد.

عمل و رفع غبغب در تهران

چه کسانی واجد شرایط درمان هستند؟

جراحی رفع غبغب در تهران گزینه ای عالی برای کسانی است که دوست دارند چربی های اضافی موجود در ناحیه زیر چانه را از بین ببرند.

چه کسانی واجد شرایط درمان نیستند؟

کسانی که چربی زیادی در قسمت زیر چانه ندارند و یا افرادی که با غبغب خود مشکلی ندارند.

مراقبت های بعد از جراحی رفع غبغب در تهران چیست؟

شما باید بسیار مراقب باشید که ناحیه زیر چانه خود را پس از انجام جلسات جراحی تحریک نکنید.

چه مدت طول می کشد تا بهبود یابد؟

اگر فرد مورد نظر تحت عمل لیپولیز قرار گرفته باشد، ممکن است دو تا سه هفته طول بکشد تا به طور کامل بهبود یابد و بتواند کارهای سنگین را انجام دهد. تورم و قرمزی پس از مزوتراپی با گذشت مدت زمان 24 تا 48 ساعت کاهش میابد.

آیا نتایج عمل رفع غبغب در تهران دائمی است؟

نتایج جراحی رفع غبغب در تهران برای مدت بسیار طولانی باقی می ماند. با این حال، ممکن است با افزایش وزن متوجه شوید که پوست به تدریج در ناحیه زیر چانه، چربی اضافه می کند. برای جلوگیری از چنین وضعیتی، حتما به طور منظم ورزش نموده و وزن خود را در محدوده ثابتی نگه دارید.

جایگزین های جراحی برای رفع غبغب چیست؟

جایگزین برای درمان غبغب، حفظ وزن سالم و ورزش منظم است. برای خلاص شدن از شر غبغب به طور طبیعی، باید غذای سالم بخورید و به طور منظم ورزش کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل آرایش چشم و ابرو

همه چیز درباره اکستنشن مژه + نکات مراقبت از آن