کلینیک ها

لیست بهترین کلینیک فیشیال در تهران از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

پوست درخشان مظهر شخصیتی دلپذیر و سالم است. از قرن‌ها پیش مردم از روش‌های خانگی مانند ماسک‌های درست شده با انواع گیاهان مفید برای پوست و زیبایی صورت استفاده می‌کردند.

اما امروزه، متخصصان پوست در حال اتخاذ روش های جدید و مختلفی هستند که از پیشرفت های تکنولوژی بهره برده و نتایجی بسیار سریع تر از روش های سنتی دارند. بدیهی است که اگر چنین روش هایی در دسترس باشد دیگر کسی به سمت راه و روش های قدیمی و زمانبر نمیرود.

در صورتیکه یکی از بهترین مراکز فیشیال در تهران هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای فیشیال در تهران هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایید.

به همین دلیل است که متخصصان درماتولوژی و زیبایی از نوآوری های جدید استفاده می کنند تا بهترین نتیجه را برای رضایت مردم به دست آورند. امروزه با وجود فیشال های بالینی، داشتن پوستی روشن و درخشان بسیار آسان تر از قبل شده است.

فیشیال در تهران

جلسات فیشیال در تهران با صورت شما چه می کند؟

صورت ما نیز به دلیل فعالیت های منظم، خواب، فشار روی آن، گرد و غبار، آلودگی و غیره دچار استرس می گردد. بنابراین فیشال‌ها معمولاً کمک می کنند تا پوست صورت ما را آرام شده و به صاف شدن، افزایش رنگ چهره و موارد دیگر نیز می پردازند. فواید فیشیال به شرح زیر است:

  • تولید کلاژن را افزایش می دهد.
  • پوست را مرطوب می کند.
  • صورت را هیدراته نگه می دارد.
  • پوست را تمیز می کند.
  • از پیری جلوگیری می نماید.
  • آکنه را درمان می کند.
  • لک ها و تیرگی ها را کاهش میدهد.
  • خطوط ریز و چین و چروک را از بین میبرد.

آیا انجام هر ماه فشیال خوب است؟

بهترین راه برای داشتن چهره ای درخشان و بدون لک، داشتن جلسات مداوم فیشیال است. اما قبل از انجام آن باید موارد زیادی را در نظر بگیرید:

فشیال خوب

هدف: شما باید در مورد اهداف مراقبت از پوست خود مطمئن باشید، یعنی باید هدف از انجام فشیال را بدانید.

نوع پوست: سپس باید نوع پوست خود را که می تواند پوست چرب، خشک یا معمولی باشد، تشخیص دهید. اگر پوست چرب یا خشکی دارید و میخواهید وقت فیشیال در تهران بگیرید، باید بدانید که این امکان وجود دارد که پوست شما آسیب ببیند و مستعد ابتلا به سایر مشکلات پوستی گردد.

حساسیت: نکته بعدی که باید بدانید این است که آیا پوست حساسی دارید یا خیر. اگر پوست حساسی دارید و در طی جلسه فیشیال ویتامین C روی صورت شما استفاده شود، بعد از قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است بروز جوش و آکنه را تجربه نمایید.

با این تفاسیر، مدت زمان بین هر جلسه فشیال نیز به نوع پوست شما بستگی دارد. توصیه کلی برای انواع پوست، داشتن 2 تا 3 جلسه در هر ماه است. اگر جوش و آکنه بر روی پوست خود دارید، بهتر است هر 2 هفته یک بار آن را انجام دهید و اگر یک روال منظم مراقبت از پوستی دارید، یک بار در ماه توصیه می شود.

نحوه انجام فشیال صورت

چه سنی برای شروع فیشیال بهتر است؟

مراقبت از پوست برای هر کسی از ابتدای تولد توصیه می گردد، درست در زمانی که پوست بسیار حساس است و می تواند مستعد مشکلات زیادی باشد. امروزه پوست ما در معرض مواد شیمیایی مضر، اشعه ماوراء بنفش، آلودگی، مواد قلیایی بیش از حد، مواد آرایشی روزانه و بسیاری مواد دیگر قرار می گیرد.

بنابراین ما باید در طول زندگی خود یک روتین مراقبت از پوستی داشته باشیم و فیشال یک درمان سریع برای مشکلات پوستی ما در مدت زمان کوتاه است. چه در خانه و چه در سالن، مواد مورد استفاده برای این کار بسیار مهم هستند. فیشال برای شروع در سن 15 تا 16 سالگی مناسب می باشد چرا که در این زمان پوست صورت شما شروع به تغییر می کند و آکنه، جوش های سرسیاه، برآمدگی ها و انواع مشکلات به وجود می آیند.

شروع فیشیال صورت

اگر آکنه دارید، هر چند وقت یک بار باید صورت خود را فیشیال کنید؟

اگر پوست شما مستعد آکنه می باشد بهتر است که هر دو هفته یک بار صورت خود را پاکسازی نمایید. انجام این کار به صورت هر دو هفته یکبار می تواند پوست شما را از هر گونه گرد و غبار، مواد شیمیایی، آلودگی، اثرات اشعه ماوراء بنفش و موارد دیگر پاک کند.

همچنین پوست صورت شما را مرطوب، هیدراته و درخشان نگه می دارد و به عنوان یک لایه محافظ در برابر عوامل خارجی روی آن عمل می نماید. این امر حتی میتواند از بروز آکنه های بیشتر جلوگیری کند. در اوقع هنگامی که پوست پاکسازی می شود، زیبایی طبیعی شما نمایان می گردد.

فیشال بالینی چه تفاوتی با فیشال های استاندارد دارد؟

به طور کلی، فیشال های استاندارد صورت در اسپاهای بهداشتی و سالن های زیبایی بدون تجویز هیچ متخصصی انجام می شود. این فیشال ها برای اهداف پاکسازی همراه با فواید ماساژ انجام می گیرند.

فیشال بالینی با فیشال های استاندارد

هدف اصلی این نوع از فیشال‌ها، لایه‌برداری پوست و حذف آلودگی‌های بوده، در حالی که روی مدیریت و درمان مشکلات زیربنایی پوستی تمرکز نمیکند. این روش اثرات طولانی مدتی نداشته و هر چند وقت یکبار نیاز به انجام دوباره دارد.

از طرف دیگر، فیشال های بالینی، درمان طولانی مدت مشکلات پوستی بیماران را تضمین می نمایند. این روش معمولاً در مطب پزشکان یا در اماکن پزشکی انجام می گردد. فیشال های بالینی انواعی از درمان های پیشرفته هستند که با هدف فواید پزشکی پوست انجام می شوند. فیشیال در تهران توسط متخصصین و افراد مجرب در کلینیک های پزشکی صورت گرفته و می تواند مشکلات پوستی مختلف را با نظر متخصص پوست درمان کند.

مزایای فیشیال در تهران

فیشال های بالینی فوایدی را به پوست شما ارائه می دهند. هدف اصلی این نوع فیشیال‌ها ایجاد پوستی صاف، نرم و درخشان برای صورت است. برای درمان مشکلات پوستی زیر، روش‌های بالینی صورت سودمندترین روش‌ها هستند:

مزایای فیشیال

آکنه: عموماً به دلیل نوع پوست و یا به دلیل تغییر شرایط آب و هوایی، افراد از آکنه رنج می برند. درمان های بالینی صورت راه حلی مناسب برای مشکلات جوش صورت و این گونه مسائل می باشند.

چین و چروک: با افزایش سن و گذر زمان، بافت‌های پوست ضعیف می‌شوند و در نتیجه پوست شل می‌گردد. اما فیشیال در تهران با از بین بردن ناخالصی ها و سلول های مرده پوست، گردش سلولی را بهبود می بخشد.

بافت زبر پوست: در طول زمان، به دلیل کاهش تولید کلاژن و استفاده زیاد از لوازم آرایشی، پوست آسیب می بیند. اما زبری پوست را می توان با فیشیال های بالینی از بین برد.

مزایای مختلف دیگری نیز وجود دارد که افراد می توانند از انجام فیشال به دست آورند. به دلیل داشتن نتایج چشمگیر و بسیار سریع، این روش در بین جوانان امروزی خیلی محبوب شده است. با انجام فیشال های بالینی، تفاوت را احساس کنید و از مزایای این روش بهره مند شوید. برای داشتن پوستی درخشان و هیدراته، همین امروز از بهترین متخصص پوست فیشیال در تهران وقت بگیرید.

مرکز فیشیال صورت در تهران

ماساژ در تهران

انجام ماساژ صورت همراه با پاکسازی برای بسیاری از ما تبدیل به یک روتین شده است. فشیال باعث می شود پوست ما مرطوب، روشن، بدون لک و جوانتر گردد و فواید آن تنها به این موارد ختم نمیشود.

اما همه چیز به روش انتخابی شما بستگی دارد زیرا تعداد زیادی فیشال با ترکیبات متعدد در آنها وجود داشته و تعداد کمی از آنها نیز ممکن است برای شما مضر باشند.

میلیون‌ها نفر از انجام این کار لذت می‌برند و آن را مکملی برای روال معمول مراقبت از پوست خود میدانند. فیشال صورت را می توان هم در خانه و هم در سالن به همراه ماساژ انجام داد.

اقدامات احتیاطی که باید در حین انجام فیشال انجام دهید

قبل از شروع هر درمانی، همیشه یک پچ تست انجام دهید. این به شما کمک می‌کند تا بفهمید آیا محصولاتی که استفاده می‌شوند مناسب پوست شما هستند یا نه. اگر پوست حساسی دارید، باید مراقب آن باشید.

برای این کار بهتر است به یک متخصص زیبایی فیشیال در تهران یا سالن مورد اعتماد مراجعه کنید. آنها نوع پوست شما را می شناسند و می توانند به شما پیشنهاد دهند که دقیقا به چه چیزی نیاز دارد. حتی اگر برای شاداب کردن صورت خود به یک درمان ساده نیاز دارید، از مراجعه به هر سالن تصادفی خودداری نمایید.

انتخاب بهترین مرکز فیشال در تهران

زمان آن فرا رسیده که مرکز فیشیال در تهران مورد اعتماد خود را پیدا کرده و با گرفتن یک وقت، آن را به روتین مراقبت پوستی خود اضافه نمایید. زیرا عدم انجام آن، هزینه های بیشتری را برایتان در پی خواهد داشت.

فیشال در انواع مختلفی موجود است و توسط افراد زیادی ارائه می گردد. اما بهتر است قبل از آن، تحقیقات لازم را انجام داده، نوع پوست خود و موادی که به آنها حساسیت دارید را بشناسید و در نهایت تصمیمتان را بگیرید.

فیشیال

سوالات متداول

آیا فیشیال برای پوست مفید است؟

بله، پوست صورت شما برای سلامت خود به تمیزی، حذف آلودگی  ها و سموم و پاکسازی جوش های سر سیاه نیاز دارد.
افزایش سن، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و تغییرات هورمونی ممکن است باعث تولید بیش از حد ملانین و در نتیجه ایجاد لکه های تیره شود. جلسات مراقبتی می تواند آن لکه های تیره را یکدست کند و رنگ پوست روشنی را به شما ارئه دهد.

چه کسانی نباید فیشیال انجام دهند؟

افرادی که دارای پوست حساس، اختلالات پوستی، آلرژی و بیماری های پوستی هستند و به مواد شیمیایی خاصی حساس دارند.

آیا انجام فیشیال در تهران عوارض جانبی دارد؟

بله، در حالی که پاکسازی می تواند مفید باشد، در عین حال ممکن است ضررهایی هم داشته باشد. زیرا گاهی اوقات پوست ما به مواد مورد استفاده حساس است.
وضعیت پوست در این مدت نیز مهم بوده و گاهی اوقات جلسات فشیال می تواند چربی های مفید پوست را از بین ببرد و باعث شود که مستعد عفونت، آکنه و خشکی گردد.

5/5 - (4 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها