بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

کسانی که می خواهند در مشهد وارد حرفه ی کاشت ناخن شوند، با توجه به تعدد آموزشگاه های کاشت ناخن در این کلان شهر ممکن است سردرگم شده و در انتخاب آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد دچار تردید شوند. در این مطلب با 5 آموزشگاه تخصصی کاشت ناخن در مشهد آشنا خواهید شد تا کار خود را از ابتدا حرفه ای و نزد متخصصان آغاز کنید و در بدو ورود به بازار تجربه ی موفقی داشته باشید.

ردیفنام مرکزآدرستلفن
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن مهشیدمشهد ، چهار راه پیروزی ، نبش پیروزی 5609150606281
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن الیمشهد ، بلوار معلم ، معلم 22 ، بین شهید رضوی دهم و دوازدهم09039100662
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن بارانامشهد ، بلوار امام علی ، نرسیده به میدان نمایشگاه ، خیابان نهضت ، نهضت 5/1 ، پلاک چهارم ، سالن زیبایی بارانا09150577168
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن نیکادلمشهد ، بلوار فردوسی ، حد فاصل چهار راه فرامرز و مهدی ، بین شقایق و لاله ، پلاک 440 ، سالن زیبایی نیکادل05137662644
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن پارمیسهنرستان 26، اولین میدان سمت چپ، بین تابان 8 و 10، پلاک 6709120983532

آموزشگاه کاشت ناخن مهشید

شماره تماس: 09150606281

آموزشگاه مراقبت های تخصصی ناخن مهشید در مشهد یکی از بهترین مراکزی ست که برای ناخنکار شدن می توانید روی آن حساب کنید. این مجموعه با کادر مجرب و تجهیزات به روز و کامل به شما کمک می کند در مدت زمان کوتاه تمام اصول و قواعد کاشت، ترمیم و طراحی را پشت سر گذاشته و با اطلاعات کامل وارد عمل شوید. ارائه ی جزوه های کامل از تمامی مراحل کاشت ناخن و ترمیم، تمرین روی مدل واقعی، برگزاری دوره های رفع اشکال و اعطای مدرک معتبر از جمله ویژگی های دوره های کاشت ناخن در آموزشگاه تخصصی ناخن مهشید در مشهد است.

کاشت ناخن در مشهد

آموزشگاه کاشت ناخن الی

شماره تماس: 09039100662

برای پیدا کردن آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد بهتر است به سابقه و تجربه ی مربیان آموزشگاه های مختلف توجه کنید و بعد از تحقیق کافی آموزشگاه معتبری را برای یادگیری کاشت ناخن انتخاب کنید. سالن الی واقع در بلوار معلم از برجسته ترین آموزشگاه های آرایشگری است که می توانید از صفر تا صد کاشت ناخن را با تمام جزییات از جمله معرفی ابزارها و لوازم مورد نیاز، انواع مدل های کاشت پودر و ژل، اصول اجرای خدمات ناخن در تمامی لاین های مانیکور، پدیکور، کاشت و طراحی، کاشت روسی، کاشت ژورنالی و غیره در آن آموزش دیده و مدرک معتبر دریافت کنید. علاوه بر این، مدرسان سالن تخصصی ناخن الی در مشهد بعد از اتمام دوره برای رفع اشکال از شما حمایت خواهند کرد تا سریع تر وارد بازار کار شوید.

آموزشگاه کاشت ناخن بارانا

شماره تماس: 09150577168

بارانا یکی از آموزشگاه های پیشرفته و تخصصی کاشت ناخن در مشهد است که علاوه بر دوره های آموزش کاشت ناخن دوره های طراحی ناخن را نیز برگزار می کند. طراحی ناخن یکی از پرطرفدارترین ترندهای روز است که اغلب خانم هایی که کاشت ناخن دارند را مجذوب خود کرده است. ترکیب رنگ ها، نحوه ی استفاده از ابزارها و قلم های دیزاین، آموزش تکنیک های طراحی نظیر ماربل، مرمریت ناخن، خاویار، نگین، طراحی فانتزی و طراحی های فانتزی و دوبعدی را بعد از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن در این آموزشگاه می توانید زیر نظر مربیان حرفه ای طراحی و کاشت آموزش ببینید و با دریافت مدرک معتبر بین المللی کاشت ناخن به صورت رسمی به یک ناخنکار تبدیل شده و کار خود را آغاز کنید.

آموزش کاشت ناخن در شهر مشهد

آموزشگاه کاشت ناخن نیکادل

شماره تماس: 05137662644

با شرکت در دوره های آموزشی کاشت ناخن در آموزشگاه نیکادل مشهد می توانید در دو مرحله ی مجزا سرفصل های پایه و پیشرفته ی کاشت ناخن را فرا بگیرید. سرفصل های پایه و مقدماتی این دوره ها عبارتند از:

 1. شناخت ناخن
 2. شناخت ابزار و مواد
 3. مانیکور و پدیکور معمولی و روسی
 4. کاشت پایه یا کاشت با تیپ، کاشت میکس، کاشت پودر و کاشت ژل
 5. فرم دهی
 6. هواگیری و موادگذاری

در دوره های پیشرفته نیز سرفصل های زیر را به طور کامل و دقیق آموزش خواهید دید:

 1. لمینت ناخن طبیعی و ژلیش
 2.  کاشت بیبی بومر
 3. کاشت با فرمر
 4. ریموو کاشت

بعد از گذراندن این دوره می توانید به راحتی وارد بازار کار شده و تمام خدمات مورد نیاز ناخن را به مشتریان ارائه دهید.

آموزشگاه یادگیری کاشت ناخن در مشهد

آموزشگاه کاشت ناخن پارمیس

تلفن: 09120983532

دوره های پیشرفته ی کاشت ناخن را به دو صورت نیمه خصوصی و خصوصی می توانید در آموزشگاه کاشت ناخن پارمیس در مشهد بگذرانید. جلسات نیمه خصوصی با تعداد 4 تا 8 نفر و دوره های خصوصی با تعداد 1 تا 3 نفر برگزار می شود که در آن ها تمام سرفصل های اصلی کاشت ناخن از جمله کاشت پودر، کاشت ژل، کاشت با قالب و فرمر، مانیکور تخصصی روسی، ژل پولیش تخصص ناخن، لمینت، پارافین تراپی و ریموو و لمینت را یاد می‌گیرید. هزینه ی این دوره ها در آموزشگاه کاشت ناخن پارمیس مشهد به صورت نقد یا اقساط دریافت می گردد و هنرجویان می توانند تا پایان دوره هزینه را در چند مرحله پرداخت کنند.

بازار کار کاشت ناخن در مشهد

قبل از ورود به بازار کار کاشت ناخن احتمالا برای شما مهم است بدانید درآمد ناخنکارها در ماه چقدر است؟ آیا بازار کار کاشت ناخن پرسود و پایدار است یا خیر؟

اگر به اطراف خود نگاه کنید به خوبی در می یابید این روزها کمتر کسی پیدا می شود که برای رسیدگی به ظاهر خود وقت نگذارد یا زیبایی دست ها و ناخن هایش را کم اهمیت تلقی کند. در مشهد نیز به عنوان کلانشهر مدرن و پیشرفته، خانم های پیر و جوان همگی با جریان مد گام برمیدارند و با رسیدگی به ناخن ها، مانیکور و پدیکور و کاشت ناخن در انواع و اقسام آن سعی می کنند ظاهر شیک تر و امروزی تری از خود به نمایش بگذارند.

با این تفاسیر به جرئت می توان گفت اگر شما یک ناخنکار حرفه ای و کاربلد در مشهد باشید همیشه مشتریان برای نوبت گرفتن از شما و دریافت خدمات شما در صف هستند و هیچوقت بیکار نخواهید بود.

آموزش کاشت ناخن در مشهد

نحوه درآمدزایی از کاشت ناخن در مشهد

ورود به حرفه ی کاشت ناخن در مشهد الفبای ساده ای دارد، شما آموزش های تخصصی کاشت ناخن را دریافت می کنید و با تهیه ی لوازم کامل کاشت و ترمیم ناخن کار خود را به شکل رسمی آغاز می کنید. در این میان نکات حائز اهمیتی وجود دارد که به درآمدزایی شما از این حرفه کمک می کند.

مهمترین نکته پیدا کردن آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد است که با توجه به فراوانی آن ها کار ساده ای نیست. پس بهتر است با تحقیق پیش روید و بهترین مرکز کاشت ناخن در مشهد را برای آموزش انتخاب کنید. بعد از آن باید کار خود را با اجاره ی صندلی در سالن های مطرح شروع کنید و یا سالن تخصصی کاشت ناخن در مشهد خود را راه اندازی کنید. درآمدزایی از کاشت ناخن روش های مختلفی دارد که باید ببینید کدام روش برای شما عملی تر، آسان تر و پرسودتر است.

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن در مشهد

یکی از مراحل ورود به بازار کار کاشت ناخن و آماده شدن برای یادگیری کاشت ناخن در مشهد، خرید لوازم مورد نیاز کاشت ناخن است. هنگامی که به آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد مراجعه می کنید، لیست بلند و بالایی از لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن به شما داده می شود که باید تمام آن را خریداری کرده و آماده ی کار شوید. در ادامه با آیتم های اصلی این لیست آشنا شوید:

 • دستگاه سوهان برقی
 • دستگاه UV
 • سوهان دستی
 • بافر
 • پوشر
 • فن زیر دست
 • لیکویید
 • انواع پودر کاشت( کلییر، هلویی، سفید)
 • چسب ناخن
 • تیپ
 • قلم موی گرد یا تخت
 • لاک ژل
 • قالب
 • بیس کت
 • تاپ کت
5/5 - (2 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی ایران به حساب می آید، پایتخت هنر و حرفه های هنری روز نیز محسوب می شود،…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تبریز

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه در حال حاضر خانم‌های زیادی برای ورود به بازار به دنبال روش‌های مطمئن کسب درآمد هستند که بتوانند همیشه از طریق آن…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه کاشت ناخن در کرج یک هنر بسیار ظریف و خلاقانه است که توجه تمام کسانی که به زیبایی علاقه مند هستند را…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها