بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی ایران به حساب می آید، پایتخت هنر و حرفه های هنری روز نیز محسوب می شود، چرا که تمام فنون و خدمات جدید در این حوزه از شهر تهران به سایر شهرها منتقل می شود مثلا کاشت ناخن در تهران و به نوعی همیشه در همه چیز پیش قدم است.

ردیفنام مرکزآدرستلفن
ویژهآموزشگاه آرایشگری الماس نشانتهران، جردن، بالاتر از چهارراه اسفندیاری، خیابان سعیدی، پلاک ۸، واحد ۱۷09123111460
ویژهآموزشگاه آرایشگری سایه روشنتهران، دولت آباد، خیابان برادران اردستانی، خیابان دهخدا، ابتدای خیابان عزیزی09195401577
ویژهآموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبیتهران، آریاشهر، ابتدای بلوار فردوس شرق، انتهای خیابان مترو صادقیه (ولیعصر)، کوچه بن بست پنجم (کوچه فروشگاه شهروند)، جنب درب اصلی مترو صادقیه، ساختمان نیلوفر، پلاک ۹، طبقه دوم، واحد ۴09121235433
ویژهآموزشگاه آرایشگری هنرآموزانتهران، میدان انقلاب اسلامی، خیابان 16آذر، کوچه رهنما، پلاک2، واحد302166407611
ویژهآموزشگاه آرایشگری قصر مانلیتهران، مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان شرقی، پلاک ۴۶ واحد۱۴09192060937

اگرچه کاشت ناخن امروزه به حرفه ای همه جایی و فراگیر تبدیل شده، اما شهر تهران همچنان در این حیطه پیشرو است و رشد و گسترش انواع خدمات زیبایی ناخن از جمله انواع کاشت و مانیکور و پدیکور در آن به سرعت شکل می گیرد.

در این مطلب با معرفی 5 آموزشگاه کاشت ناخن در تهران قصد داریم به افرادی که علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستند کمک کنیم راه و چاه ورود به آن را فرا گرفته و هرچه زودتر بتوانند وارد بازار کار کاشت ناخن در تهران شوند.

آموزشگاه آرایشگری الماس نشان

تلفن: 09123111460

الماس نشان یکی از بهترین و باسابقه ترین آموزشگاه های آرایشگری در جردن است که یکی دیگر از شعبه های آن در سعادت آباد واقع شده است. این آموزشگاه تمامی دوره های مبتدی، پیشرفته و رفع اشکال کاشت ناخن را به صورت تخصصی برگزار می کند و به هنرآموزان پس از پایان آموزش مدرک فنی حرفه ای معتبر اعطا می کند. اگر قصد دارید به صورت تخصصی و رسمی وارد بازار کار کاشت ناخن شوید و آخرین ترندهای روز کاشت ناخن را در بهترین مرکز فرا بگیرید، می توانید روی آموزش گام به گام و حرفه ای مربیان بین المللی این آموزشگاه کاشت ناخن در تهران حساب کنید و آغاز کار خود را زیر نظر این اساتید مجرب رقم بزنید.

آموزش کاشت ناخن در تهران

آموزشگاه آرایشگری سایه روشن

تلفن: 09195401577

آموزش کامل کاشت ناخن شامل آموزش کاشت پایه یا مادر، ترمیم، کاشت هلویی، بیبی بومر، کاشت با قالب و فرمر، فرنچ، ژلیش ناخن طبیعی، لمینت، کاشت ژل و کار با انواع سرسوهان های برقی می شود که در واقع اصلی ترین سرفصل های آموزش کاشت ناخن هستند. در آموزشگاه کاشت ناخن سایه روشن می توانید دوره آموزش کامل ناخن را گذرانده و بعد از آن برای طراحی ناخن با انواع قلم موی طراحی، فویل، گل خشک، نوار دیزاین و سایر ابزارهای طراحی اقدام کنید و انواع طراحی معمولی و ژورنالی را به طور کامل و حرفه ای یاد بگیرید.

این آموزشگاه کاشت ناخن در تهران دوره های فشرده ی نیمه خصوصی و خصوصی خود را در فواصل زمانی مختلف طی سال برگزار می کند و هنرجویان با پرداخت هزینه ی مناسب می توانند از این فرصت ایده آل برای فراگیری آموزش های مفید بهره مند شوند.

آموزشگاه آرایشگری بانو یعقوبی

تلفن: 09121235433

یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران آموزشگاه بانو یعقوبی است که از سال 1378 تا کنون به صورت حرفه ای و تخصصی در لاین های مختلف زیبایی مشغول به کار است. آموزش کاشت ناخن این مجموعه توسط برترین مدرسان بین المللی با مدارک مختلف از مراکز ناخن حرفه ای اروپا صورت می گیرد که طی آن با تمام اصول و روش های زیرسازی، موادگذاری، سوهان کشی، کاشت ناخن با پودر، مانیکور خشک و تر، پدیکور، ترمیم، طراحی، کاشت روسی، کاشت با ژل بیلدر، کاور ناخن طبیعی و غیره آشنا می شوید.

دوره های کاشت ناخن در آموزشگاه کاشت ناخن بانو یعقوبی شامل صفر تا صد آموزش کاشت و کلیه ی خدمات ترمیم و زیبایی ناخن می شود که در صورت موفقیت در آن به راحتی جذب بازار کار خواهید شد.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

تلفن: 02166407611

هنرآموزان یکی از آموزشگاه های مراقبت و زیبایی خوب تهران است که بسیاری از ناخنکاران حرفه ای و درجه یک امروز تهران، اولین مراحل آموزش کاشت ناخن را در آن گذرانده اند. کلاس های عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی این مجموعه با به روزترین تجهیزات و با نظارت مستقیم برترین اساتید کاشت ناخن برگزار شده که هدف آن ها آموزش کامل و ارائه ی تمام فنون مورد نیاز هنرجویان برای ورود به بازار کار است.

شناخت ساختمان ناخن، شناخت بیماری ها و اختلالات ناخن، انواع فرم ناخن، نحوه صحیح لاک زدن، اصول ضدعفونی و بهداشت محیط ناخنکار از اولین سرفصل هایی ست که در این آموزشگاه با آن آشنا خواهید شد. این آموزشگاه کاشت ناخن در تهران مراحل آموزش کاشت ناخن را به دو بخش تئوری و عملی تقسیم بندی کرده است که در هرکدام به صورت جزیی و دقیق با مراحل و قواعد کاشت ناخنف ترمیم، طراحی و مراقبت های بعد از کاشت آشنا خواهید شد تا از پس تمام نیازها و مشکلات مشتریان به راحتی برآمده و به سرعت مراحل ترقی را در این حرفه پشت سر بگذارید.

یادگیری کاشت ناخن در تهران

آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی

تلفن: 09192060937

بیست سال سابقه ی آموزش در لاین های مختلف آرایشی و مراقبتی باعث شده است آموزشگاه کاشت ناخن قصر مانلی در تهران به یکی از برترین آموزشگاه های حال حاضر تبدیل شود. دوره های مبتدی این آموزشگاه برای افرادی که تمایل دارند آموزش ناخن را از ابتدا به شکل قوی و تخصصی یاد بگیرند بسیار مناسب است و دوره های پیشرفته نیز شامل سرفصل هایی ست که برای تکمیل دوره های مقدماتی و به روزرسانی خدمات ناخن توصیه می شود.

اعطای مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، ارائه ی خدمات پشتیبانی و رفع اشکال به هنرجویان بعد از اتمام دوره، معرفی بهترین برندهای ابزار و لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن و معرفی مراکز معتبر برای تهیه ی لوازم کاشت ناخن از جمله مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه برای هنرجویان شمی باشد.

چرا بازار کاشت ناخن در تهران همیشه رونق دارد؟

بازار کاشت ناخن در هر شهری نسبت به شهر دیگر متفاوت است و نمی توان وضعیت یکسان و واحدی برای آن در نظر گرفت، اما آنچه آمار و ارقام نشان می دهد تهران همواره در این زمینه مسیری صعودی و سِیری مثبت داشته و به طور کلی در زمینه ی آرایش و مراقبت های زیبایی به خصوص کاشت ناخن بازار گرمی را تجربه کرده است.

حداقل درآمد ناخنکاران تهرانی با میانگین 20 مشتری در ماه در حال حاضر چیزی حدود 8 میلیون تومان است که در مقایسه با سایر مشاغل عدد قابل ملاحظه ای به شمار می آید.

کاشت ناخن در تهران

نحوه درآمدزایی از کاشت ناخن در تهران

در هر حرفه ای عنصر خلاقیت و به روز بودن اهمیت فراوان دارد و در کاشت ناخن نیز این موضوع بسیار تعیین کننده است. خدمات زیبایی از جمله کاشت ناخن هر روز دستخوش تغییرات و پیشرفت هایی می شوند که اگر به عنوان یک ناخنکار از آن عقب بمانید به سرعت بازار خود را از دست خواهید داد و رقبای حرفه ای تر جایگزین شما خواهند شد، بنابراین یکی از کارهایی که روی روش و میزان درآمدزایی شما از کاشت ناخن در تهران اثرگذار خواهد بود این است که همیشه خود را به روز کنید و با شرکت در دوره های تخصصی رشته های مختلف کاشت ناخن، طراحی و انواع مختلف مانیکور بتوانید نیاز روز مشتریان را پاسخگو باشید.

نکات مهم مراقبت های بعد از کاشت ناخن در تهران

روتین مراقبت از ناخن ها بعد از کاشت شامل یک سری بایدها و نبایدهاست که رعایت آن ها به دوام بهتر و زیبایی بیشتر ناخن های کاشته شده کمک می کند. در ادامه نکات مهمی که برای مراقبت از ناخن ها بعد از کاشت اشاره شده را به خاطر بسپارید:

آموزش ترمیم کاشت ناخن در تهران
  • از ناخن ها به عنوان ابزار برای باز و بسته کردن، خم و صاف کردن و درست کردن چیزی استفاده نکنید.
  • فرم کاشت مناسب خود را با توجه به سبک زندگی و شغل خود انتخاب کنید.
  • قبل از استفاده از شوینده های شیمیایی و مواد مضر برای پوست و ناخن دستکش بپوشید.
  • هرگز برای ریموو کردن یا تغییر شکل ناخن کاشته شده خودتان در خانه اقدام نکنید.
  • رطوبت ناخن ها را در حد متعادل حفظ کنید.

تا اینجا با 5 آموزشگاه کاشت ناخن در تهران که سابقه و تجربه ی بالایی در زمینه ی کاشت ناخن و آموزش مربیان حرفه ای دارند آشنا شدید و آموزش و خدمات مراقبتی کاشت ناخن را در آن ها به صورت تخصصی و با مدرک معتبر یاد میگیرید. همچنین اگر علاقه به یادگیری آموزش کاشت مژه دارید میتوانید بهترین آموزشگاه‌های این حوزه را نیز بررسی کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه کسانی که می خواهند در مشهد وارد حرفه ی کاشت ناخن شوند، با توجه به تعدد آموزشگاه های کاشت ناخن در این…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تبریز

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه در حال حاضر خانم‌های زیادی برای ورود به بازار به دنبال روش‌های مطمئن کسب درآمد هستند که بتوانند همیشه از طریق آن…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه کاشت ناخن در کرج یک هنر بسیار ظریف و خلاقانه است که توجه تمام کسانی که به زیبایی علاقه مند هستند را…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل ناخن

21 مدل ناخن ولنتاین باور نکردنی برای روز عشاق