طرح و مدل ناخن

کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه (2023)

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

کاشت ناخن کوتاه برای دختر خانوم های شیک و باکلاس بسیار ترند شده است. باتوجه به اینکه سبک های مد و زیبایی به سمت سادگی می رود، این روزها داشتن ناخن های خیلی بلند با طرح های جیغ و شلوغ، روی مد نیستند. کاشت ناخن کوتاه، زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد که باعث می شود شما در عین سادگی، زیبا باشید و دستانتان ظرافت خاصی داشته باشد که خب برای برخی آقایان هم جذاب است. دختر خانوم هایی که به این سبک ناخن علاقمند هستند با ما همراه باشند تا مدل های ترند سال 2023 را با توجه به سلیقه خود پیدا کنند.

40 طرح شیک کاشت ناخن کوتاه در سال 2023


زمانی که تصمیم بر کاشت ناخن دارید، هزاران طرح و دیزاین رو داخل گوگل خواهید دید که شما را گیج خواهد کرد. اما نکات مهمی که باید هنگام انتخاب به آن توجه کنید این است که سلیقه شخصی، فصلی که در آن قرار داریم و ترند روز مد و زیبایی در انتخاب طرح ناخن کوتاه بسیار تاثیر دارد.

طرح های متنوع 2023 را حتما شما را شگفت زده خواهد کرد. این طرح ها شامل: کریسمس، عروس، رنگ های پاستیلی، رنگ های مات، رنگ های آیینه ای و… هستند که طرح های جدید با عکس های جذابشان در ادامه برای شما قرار داده شده است.

طرح کاشت ناخن کریسمس


کاشت ناخن کوتاه با طرح کریسمس 2023

کریسمس یکی از مهم ترین جشن های میلادی که افراد در همه کشورها با مذهب های مختلف، این روز را جشن میگیرند. در ایران هم این جشن طرفداران بسیاری دارد و اغلب نوجوان ها جشن ها و پارتی های مختلفی را در زمان کریسمس برپا می کنند. در این بین خانوم های خوش ذوق نیز به دنبال طرحی کوتاه، جذاب و کریسمسی هستند که در در ادامه ایده هایی برای طراحی ناخن کریسمس کوتاه برای شما آماده کرده ایم.

کاشت ناخن کوتاه با طرح کریسمس 2023

انتخاب طرح ناخن با زمینه قرمز جلوه خاصی دارد و دستان شما را زیباتر خواهد کرد. این طرح بسیار دخترونه و کیوت است.

کاشت ناخن کوتاه با طرح درخت کریسمس 2023

ناخن با رنگ سبز هم به تم کریسمس بسیار نزدیک است و یک هماهنگی خاص با درخت زیبای کریسمس دارد. ایده گرفتن از ستاره های نورانی درخت کریسمس بر روی دستان شما حتما خاص و شیک خواهد بود.

کاشت ناخن کوتاه با طرح مشکی برای کریسمس

ترکیب رنگ مشکی و سفید با طرح کریسمس بیشتر مورد پسند افراد دارک پسند هست. این طرح ها می توانند ایده خوبی برای طرح ناخن های این افراد برای کریسمس باشد.

طرح کاشت ناخن کوتاه برای عروس خانوم های جذاب


کاشت ناخن کوتاه برای عروس

عروس خانوم ها معمولا روی مدل و طرح ناخن خود در روز عروسی بسیار حساس هستند. از آنجایی که این روز یکبار برای هر فردی اتفاق می افتد، انتخاب طرح های به روز و جذاب بسیار مهم است. به پیشنهاد ما، طرح های زیبای مدل ناخن کوتاه بسیار برازنده شما خواهد بود.

کاشت ناخن کوتاه سفید برای عروس

طرح های ساده با رنگ سفید بسیار زیبا و شیک هستند و دستان شما را ظریف تر نشان میدهند. داشتن ناخن هایی با رنگ زمینه سفید و یک طرح ساده مشکی می تواند بسیار شیک باشد.

کاشت ناخن کوتاه ساده عروس

طرح های خاص و زیبا با زمینه های کمرنگ این روزها باب میل خیلی از عروس خانوم ها شده است که دوس ندارند رنگ ناخن هایشان با رنگ لباس عروسشان یکسان باشد. انتخاب رنگ های ملیح در این سبک ها بسیار ترند و جذاب است.

کاشت ناخن کوتاه نگین دار برای عروسی

داشتن نگین برروی ناخن های عروس، خود را در بین زیباهایی لباس عروس به خوبی نشان میدهد و با برقی که میزند به دستان شما را جلوه خاصی می بخشد. مدل های نگین دار بسیار متنوع هستند اما جدیدترین آن این مدل ها هستند.

طرح ناخن کوتاه با رنگ های پاستیلی کیوت


کاشت ناخن کوتاه با رنگ های پاستیلی

رنگ پاستیلی یکی از انواع رنگ های جذاب و دخترونه هستند که تنوع در طرح و مدل های آن ها برای کاشت ناخن بسیار زیاد است. ناخن های کوتاه با رنگ پاستیلی بسیار کیوت و منحصر به فرد هستند. در ادامه نمونه های جذاب ما را ببینید تا طرح کاشت ناخن کوتاه خود را از بین رنگ های پاستیلی برای خودتان انتخاب کنید.

رنگ های پاستیلی دخترونه و شیک ترند سال 2023

کاشت ناخن کوتاه با رنگ های پاستیلی ترند 2023

لاک ناخن پاستیلی آبی با رنگ صورتی، بنفش، و زرد ست می شود. این رنگ در دسته رنگ های سرد قرار دارد و می تواند ایده خوبی برای دیزاین ناخن در فصل زمستان باشد.

کاشت ناخن کوتاه با رنگ های پاستیلی سال

رنگ بنفش رنگ سال 2023 است که در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارد. در کاشت ناخن کوتاه و طراحی با لاک بنفش پاستیلی می توانید انواع طرح های گل، طرح ناخن فانتزی، ساده، و … را روی ناخن های خود انتخاب کنید.

کاشت ناخن کوتاه با رنگ لاک مات + 5 طرح


کاشت ناخن کوتاه با رنگ لاک مات

کاشت کوتاه ناخن با رنگ لاک های مات بسیار شیک است و چنین مانیکوری همیشه و برای هر موقعیت و مناسبتی، زیبا و جذاب به نظر می‌رسد. این مدل رنگ مخصوص خانوم های لاکچری پسند است که می خواهند در بین دیگران متفاوت باشند. اگر شما هم طرفدار رنگ های مات هستید. مدل های زیر حتما توجهتان را جلب خواهد کرد.

طرح های کوتاه ناخن با رنگ های مات شما را به وجد خواهد آورد.

کاشت ناخن کوتاه مات ساده

استفاده از طرح‌های زیبا، ناخن‌هایتان را متفاوت‌ تر می‌کند. پیشنهاد می کنیم حتما الگوهای ساده را امتحان کنید.

کاشت ناخن کوتاه با رنگ مات سبز

اگر طرفدار رنگ‌ های تیره هستید، مطمئناً این مانیکور نفیس، به ذائقه شما خوش می‌آید. ناخن‌های سبز با روکش مات، بسیار زیبا هستند.

کاشت ناخن کوتاه مشکی مات

انتخاب کاشت ناخن‌های مشکی مات همیشه جسورانه است. شما می‌توانید با طرح های مینیمال با رنگ مشکی، یک دیزاین منحصر به فرد برای دستان خود داشته باشید.

کاشت ناخن کوتاه با رنگ مات ترند 2023

رنگ‌ بنفش و یاسی این روزها در دنیای مد ناخن بسیار تکان دهنده شده است. این مانیکور زیبا با طرح های ظریف به خوبی می تواند دستان شما را جذاب و شیک کند.

کاشت ناخن کوتاه با رنگ لاک مات صورتی

صورتی، یکی از دخترانه‌ ترین رنگی هایی است که وجود دارد. اگر به دنبال کاشت ناخن کوتاه جذاب و فانتزی هستید، دیزاین های صورتی مات با نگین های و سنگ های زیبا را فراموش نکنید.

کاشت ناخن کوتاه ترند 2023

خوشحالیم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. امیدواریم توانسته باشیم طرح های کاشت ناخن کوتاه و جذابی را به شما نشان داده باشیم تا انتخاب بهتری در مانیکور و کاشت ناخن دست خود داشته باشید. لازم به ذکر است که قطعا شیک پسندان به دنبال همچین طرح هایی خواهند بود. پس قطعا شما هم از از خانوم های شیک پسند و به روز هستید.


سوالات متداول

کاشت ناخن کوتاه ترند 2023 چیست؟

با توجه به رنگ سال 2023 که رنگ یاسی و بنفش است؛ جدیدترین و ترندترین مدل ناخن با رنگ لاک یاسی و طرح های ساده است.

چرا ناخن ها بعد از کاشت دونیم می شوند؟

کمبود پروتئین، فولیک اسید، ویتامین بی که برای رشد سلول‌ها و احیای سلول‌های مرده ضروری است و کمبود ویتامین C موجب افتادن ناخن‌ها می‌شود. کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راه‌های سفید بر روی ناخن‌ها می‌شود. یک نوع کمبود اسید ممکن است باعث ترک خوردن و دو نیم شدن ناخن‌ها شود.

4.7/5 - (14 امتیاز)
مقالات مشابه
طرح و مدل ناخن

طرح ناخن تابستانی

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه در این مقاله قصد داریم بیش از 20 طرح ناخن تابستانی رو معرفی کنیم که میتونید ازشون الگو برداری کنید و ناخن‌های…
طرح و مدل ناخن

21 مدل ناخن ولنتاین باور نکردنی برای روز عشاق

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه مدل ناخن ولنتاین بسیار متنوع است و ایده های بسیار زیبا و هوشمندانه ای برای طراحی ناخن در این روز وجود دارد،…
طرح و مدل ناخن

37 مدل ناخن بلند شگفت انگیز در سال 2023 برای جذاب ترین ها

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه مدل ناخن بلند از جمله جذاب ترین و ترند ترین انواع کاشت ناخن است که تقریبا اکثر افراد آن را می پسندند…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل ناخن

کاشت ناخن کوتاه و شیک دخترانه (2023)