کلینیک ها

بهترین کلینیک پیکر تراشی در تهران از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

کانتورینگ بدن معمولاً توسط مردان و زنانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند، درخواست می شود که منجر به کاهش وزن قابل توجهی می گردد. سایر افراد به دلیل پوستی که در نتیجه افزایش سن شروع به افتادگی کرده به دنبال کانتورینگ بدن هستند. صرف نظر از دلیل، کانتورینگ بدن می تواند اثرات چشمگیری را داشته باشد. برای برخی از بیماران، این روش‌ها برای به حداکثر رساندن ایمنی و بهبود نتایج انجام می‌شوند.

در صورتیکه یکی از بهترین مراکز پیکر تراشی در تهران هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای پیکرتراشی هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و اطلاعات خود را ثبت نمایید.

جراحی و پیکر تراشی در تهران

اگر به لیپوساکشن، عمل جراحی زیبایی شکم یا سایر روش‌های کانتورینگ بدن علاقه دارید، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین مراکز معتبر تهران برای جراحی پیکر تراشی را به شما معرفی کینم.

جراحی پیکر تراشی بدن چیست؟

پیکر تراشی بدن یک جراحی زیبایی بوده که برای از بین بردن چربی های اضافی در نواحی خاصی از بدن مانند بازوها، پاها، ناحیه شکم، پشت و باسن طراحی شده است.

به خاطر داشته باشید که این روش یک درمان برای کاهش وزن نیست. در عوض، پیکرتراشی در تهران روشی بوده که می تواند پس از رسیدن به وزن هدف و کاهش وزن، برای شکل دادن و فرم دهی بهتر برخی از نقاط خاص بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

پیکر تراشی بدن

پیکر تراشی در تهران چه مواردی را درمان میکند؟

پیکر تراشی بدن به نواحی از بدن می پردازد که حتی با رژیم غذایی و ورزش قابل تغییر نیستند. به عنوان مثال، هنگامی که فردی دوره کاهش وزن خود را آغاز می کند و در نهایت به وزن هدف خود می رسد، ممکن است چربی هایی را در برخی از نواحی بدن مشاهده نماید که همچنان با وجود داشتن وزن سالم، از بین نرفته اند. علاوه بر این، احتمال دارد که در قسمت های خاصی مانند اطراف بازو یا شکم پوست اضافی به وجود بیاید.

کانتورینگ بدن می تواند بیشتر نواحی بدن را هدف قرار داده و به شما امکان می دهد تا به نتایج دلخواه خود برسید. نواحی متداول پیکر تراشی بدن شامل بازوها، ناحیه شکم، پشت، گردن، چانه، باسن و ران ها می باشد.

پیکر تراشی در تهران

فواید جراحی پیکرتراشی در تهران

پیکر تراشی بدن یک جراحی زیبایی است که با همراه با برش و بیهوشی انجام گرفته و به شما اجازه می دهد تا ظاهر خاص و دلخواه را برای ناحیه مورد نظر بدن خود ایجاد کنید. در نهایت، هدف از پیکر تراشی بدن، بهبود شکل و خطوط بدن شما بوده و همکاری با یک جراح زیبایی که به ارائه نتایج عالی به هر بیمار متعهد می باشد، یکی از مراحل مهم و ضروری برای داشتن یک عمل موفقیت آمیز است.

مزایای پیکر تراشی بدن بدون جراحی

پیکرتراشی در تهران بدون جراحی یک روش کم تهاجمی است که بدون بیهوشی انجام می گیرد و نیازی به برش ندارد. به طور کلی، این روش به بیماران اجازه می دهد تا از بهبودی سریع و آسان خود لذت ببرند. اکثر بیمارانی که پیکر تراشی بدن را بدون جراحی انجام می دهند، حتی نیازی به مرخصی از کار در روزهای بعد از عمل ندارند.

پیکر تراشی بدن بدون جراحی

نتایج حاصل از درمان‌های غیر تهاجمی کانتورینگ بدن، زمان بیشتری میبرند تا خود را نشان دهند. در بیشتر موارد، بیماران می توانند نتایج قابل مشاهده را در عرض چند هفته یا چند ماه مشاهده نمایند. این نتایج تا زمانی که بتوانید وزن ایده آل بدن خود را حفظ کنید تا سال ها باقی خواهند ماند.

اهمیت انتخاب مراکز معتبر برای عمل

شایان ذکر است که روش های جراحی و بدون جراحی پیکر تراشی بدن در دسترس هستند و با توجه به ماهیت منحصر به فرد آنها، رفتن نزد یک پزشک متخصص، ماهر و با تجربه امری بسیار ضروری می باشد چرا که پزشک مورد نظر باید بتواند درک صحیحی از خواسته شما داشته باشد و هدفتان از عمل زیبایی را برآورده کند.

بیمارانی که ترجیح می دهند عمل پیکر تراشی بدن را توسط جراح زیبایی واجد شرایط انجام دهند، ممکن است از مزایای زیر برخوردار شوند:

  • بدنی صاف و با توازن
  • اعضای بدن خوش فرم
  • ظاهری جوان تر
مراکز معتبر برای پیکرتراشی

ترکیب چندین روش در پیکر تراشی

پیکرتراشی در تهران معمولاً مجموعه ای از مراحل است که بیشتر آنها را می توان به طور همزمان انجام داد. این کار باعث میشود تا بیماران بهترین نتایج ممکن را با کمترین دوران نقاهت به دست آورند.

بسته به روش هایی که انجام می شود و تکنیک هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید در عرض چند هفته از مشاهده نتایج خود لذت ببرید. یک جراح با تجربه می‌تواند تمام سفارشات شما را به اجرا در آورده و ظاهری را که می‌خواهید به شما ارائه دهد.

گزینه های پیکرتراشی در تهران

رایج ترین روش های جراحی پیکرتراشی بدن عبارتند از:

لیفت صورت: این روش جراحی، پوست اضافی را از بین می برد و ماهیچه های صورت را سفت می کند تا ظاهری جوان تر برایتان به وجود آورد.

لیفت سینه: این روش جراحی، چربی اضافی و افتادگی پوست را برای بالاتر بردن سینه ها از بین می برد.

پیکرتراشی در تهران

تامی تاک: در این عمل زیبایی، چربی اضافی و افتادگی پوست شکم برطرف شده و به طور همزمان عضلات این ناحیه نیز سفت می گردد.

لیپوساکشن: در روند انجام جراحی لیپوساکشن، رسوبات چربی اضافی در نواحی خاصی از بدن مکیده می شوند.

لیفت بدن: این تکنیک معمولاً شامل برداشتن پوستی است که از اطراف شکم به پشت شما می رسد، که ظاهر شکم، کمر، بیرون ران ها، پشت و باسن را بهبود می بخشد.

لیفت داخلی ران: لیفت  داخلی ران می تواند افتادگی پوست ران را از بین ببرد، ران را سفت کند و حتی پوستی را که بالای زانو قرار دارد بهبود ببخشد. برش در کشاله ران پنهان می گردد و یا ممکن است برای لیفت های بزرگتر به سمت داخل ران کشیده شود.

محبوب ترین روش های پیکر تراشی بدون جراحی عبارتند از:

اسکالپشور: این درمان، حرارت کنترل شده را به یک ناحیه خاص اعمال می کند تا چربی های موجود در زیر بافت پوست تجزیه گردند.

کاهش چربی

کانتورینگ بدن با نور قرمز: این گزینه درمانی نوآورانه می تواند کاهش چربی در نواحی خاصی از بدن را سرعت ببخشد.

کرایولیپولیز: در این روش کم تهاجمی از سرمای شدید برای از بین بردن سلول های چربی و کاهش توده ها استفاده می شود.

دلایل انجام عمل زیبایی

مردان و زنان، پیکرتراشی در تهران را به دلایل مختلفی انتخاب می‌کنند، مانند به دست آوردن مجدد بدن پس از بارداری یا از بین بردن چربی‌های باقی‌مانده پس از کاهش وزن.

عمل زیبایی با پیکرتراشی

رژیم غذایی و ورزش بهترین راه‌ها برای حفظ یک سبک زندگی سالم هستند، اما ژنتیک و عوامل دیگر شما، میزان به دست آوردن نتایج از طریق این روش‌ها را محدود می‌نماید. در دنیای امروزی، ما بیش از هر زمان دیگری هوشیارتر از قبل هستیم و گاهی بدن ما برای رسیدن به وزن هدف یا اندام ساعت شنی به کمک نیاز دارد، به خصوص اگر با پوست شل و افتاده دست و پنجه نرم می کنید.

به طور خلاصه کانتورینگ بدن ممکن است برای شما مناسب باشد اگر:

  • شما یک ناحیه چربی سرسخت دارید که به نظر می رسد که حتی با رژیم غذایی و ورزش نیز از بین نمی رود.
  • بارداری شما باعث ایجاد علائم کشش، شلی پوست یا برآمدگی در معده شده است.
  • شما وزن زیادی را از دست دادید و اکنون به نظر می رسد که پوستتان آویزان شده است.
کانتورینگ بدن

تکنیک جراحی پیکرتراشی یا کانتورینگ

پس از مشاوره شما، دکتر پیکرتراشی در تهران فرآیند عمل کانتورینگ بدن را آغاز می کند. این طرح می تواند شامل هر دو روش جراحی و بدون جراحی باشد. جراحی هایی مانند لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و لیفت یا بزرگ کردن سینه معمولاً نیاز به بیهوشی عمومی دارند.

هدف در طول این درمان ها ایجاد برشی است که (می تواند توسط لباس های زیر پنهان شود) چربی ناخواسته و پوست اضافی را کاهش دهد و به بدن ظاهری باریک تر و سفت تر ببخشد. درمان های غیرجراحی معمولاً نیازی به بیهوشی ندارند. این عمل ها ممکن است شامل سفت کردن پوست با لیزر، لیپوساکشن، فیلر یا پرکننده های تزریقی و غیره باشند.

نتایج پس از عمل پیکرتراشی در تهران

اگر در حال انجام یک عمل جراحی هستید، برای بهبودی پس از آن به خانه فرستاده می شوید. درمان‌های بدون جراحی معمولاً هیچ دوران نقاهتی ندارند.

برای برخی از بیماران رایج است که چندین عمل جراحی را روی چندین قسمت بدن ترکیب کنند که ممکن است نیاز به یک شب اقامت در بیمارستان داشته باشد. کانتورینگ بدن برای تغییر شکل بدن بوده بنابراین چه روش‌های جراحی یا غیرجراحی و یا هر دو را انتخاب کنید، نتایج تقریبا یکسانی را مشاهده خواهید نمود.

عمل پیکرتراشی

چه کسی واجد شرایط جراحی پیکر تراشی بدن است؟

بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا کاندید خوبی برای جراحی پیکر تراشی بدن هستید یا خیر، تعیین وقت مشاوره با یک جراح زیبایی واجد شرایط می باشد. کاندیدهای این روش عموماً از سلامت جسمی و روحی خوبی برخوردار هستند و بسیاری اخیراً کاهش وزن قابل توجهی را تجربه کرده اند (چه از طریق روش های طبیعی و چه از طریق جراحی های درمان چاقی).

بهبودی پس از کانتورینگ بدن چقدر طول میکشد؟

بسته به فرآیند دقیق پیکرتراشی، این عمل می تواند مدت زمان طولانی تری را نسبت به سایر روش های زیبایی داشته باشد. این جراحی ها در بیمارستان با بیهوشی عمومی انجام می شوند.

کانتورینگ و پیکرتراشی عالی

برخی از روش ها نیز سرپایی هستند و به شما این امکان را می دهند تا در همان روز به خانه بازگردید. برخی دیگر نیاز به یک شب اقامت دارند. پزشک شما گزینه های دیگر را برای ترکیب چندین روش در یک عمل واحد ارزیابی خواهد کرد و با شما در مورد انجام آنها و فواید و خطرات بالقوه گفت و گو خواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها