کلینیک ها

بهترین کلینیک فیبروز ابرو در تهران از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

میکروبلیدینگ ابرو یک تکنیک جدید و نیمه دائمی خالکوبی ابرو می باشد که دنیای زیبایی را دگرگون کرده است. برخلاف تاتوهای سنتی ابرو که می‌توانند خشن و غیرطبیعی به نظر برسند، میکروبلیدینگ موهای ظریف و طبیعی را ایجاد می‌کند که به طور یکپارچه با ابروهای شما ترکیب می‌شوند.

در صورتیکه یکی از بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای فیبروز ابرو در تهران هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایید.

فیبروز ابرو

در سالن میکروبلیدینگ ابرو تهران از جدیدترین فناوری های فیبروز برای ایجاد شکل و رنگ عالی برای ابروهای شما استفاده می گردد. نتایج به سادگی خیره کننده هستند و اکثریت خانم ها از انجام آن کاملا رضایت داشتند. بهترین بخش این است که فیبروز ابرو تا 2 سال دوام دارد و شما دیگر نیازی به زدن مداد و یا ژل ابرو نخواهید داشت.

میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو چیست؟

روش میکروبلیدینگ در واقع نمونه ای نیمه دائمی از خالکوبی است. اما برخلاف خالکوبی های سنتی که از تفنگ تاتو استفاده می کردند،  میکروبلیدینگ از ابزاری به شکل تیغه با ردیفی از سوزن های ریز که به سختی قابل رویت هستند برای ایجاد ضربات مو مانند در امتداد ابروهای شما و در عین حال رسوب رنگدانه به پوست کمک می گیرد. در نتیجه ابروها موهایی با ظاهر واقعی دارند که تا چند وقت ماندگار است.

فیبروز ابرو در تهران

پس از انجام فیبروز ابرو در تهران چه اتفاقی می افتد؟

مانند خالکوبی پس از درمان اولیه، ابروهای شما کمی پوسته پوسته میشود و سپس بهبود می یابند. اما این بدان معناست که باید مراقب آنها باشید و نگران نباشید چرا که آنها به طور طبیعی و در طول زمان از بین میروند به طوری که دیگر قابل مشاهده نیستند. زمانی که ابروهای شما به طور کامل بهبود یافتند رنگشان تیره تر از قبل نیز می گردد.

چه کسانی واجد شرایط انجام فیبروز ابرو در تهران هستند؟

اکثر مردم می توانند از این روش بهره ببرند اما اگر از آلرژی رنج می برید، باید یک پچ آزمایشی داشته باشید. همچنین اگر تحت شیمی درمانی هستید یا از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده می کنید، میکروبلیدینگ برای شما مناسب نیست (باید 6 ماه پس از شیمی درمانی یا قبل از شروع آن باشد).

میکروبلیدینگ

در ضمن اگر باردار، شیرده یا دیابتی هستید، این روش برای شما انجام نخواهد شد. اگر اخیرا بوتاکس انجام داده اید، بهتر است صبر کنید تا اثر آن از بین برود (6 تا 8 هفته) و فیبروز بر روی پوست صورت طبیعی شما انجام شود. 

نحوه انجام فیبروز در مراکز تهران

در ابتدا، خطوطی ایجاد می شوند که بدنه اصلی و فرم کلی ابرو را تشکیل میدهند. سپس در قسمت کادر دلخواه ابرو، کرم بی حس کننده زده میشود و ابروی دیگر نیز این مراحل را طی میکند.

بعد از اینکه بی حس کننده اثر خود را گذاشت، تکنیسین با ابزار فیبروز شروع به ایجاد ضربه هایی روی پوست می کند که ظاهری شبیه به تار موهای طبیعی ابرو دارند. توسط دستگاه مخصوص، رنگدانه ها به پوست تزریق شده و خطوط ابرو تیره می گردد.

موهای ابرو

بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو نوعی خالکوبی آرایشی است که می تواند ابروهایی طبیعی به شما بدهد. در این مقاله مراکزی را به شما معرفی می کنیم که فقط از بهترین محصولات برای این روش استفاده نموده و کارشناسان این مراکز در انجام فیبروز ابرو مهارت و تجربه بالایی را دارند.

شما لایق بهترین ها هستید، به همین دلیل بهترین خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران را برایتان جمع آوری نمودیم و شما می توانید با سر زدن به این مراکز تفاوت کیفیت خدمات را ببینید.

فرآیند درمان، پوسته پوسته شدن و پماد

در مراکز زیبایی معتبر فیبروز ابرو در تهران، تکنسین‌ها تحت آموزش‌های فشرده‌ای در مورد موهای ابرو، واکنش‌هایی که می‌تواند در آنها ایجاد شود و عوامل حساس به پیشانی شما که می‌تواند عوارض جانبی ایجاد نماید را می‌گذرانند. دستورالعمل های مراقبت های قبل و بعد نیز برایتان به طور کامل توضیح داده میشود تا از هر گونه خطری جلوگیری گردد. همچنین این روش برای همه نوع پوستی مناسب است.

میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو

شما باید از آفتاب، رقیق‌کننده‌های خون، شنا، الکل، روغن ماهی، آسپرین، ویتامین E و ایبوپروفن اجتناب کنید. اگر هر یک از مکمل‌های ذکر شده را مصرف کرده‌اید، نباید درمان انجام شود و همیشه باید هر چیزی را که ممکن است احتمال عفونت‌ها را بالا ببرد، به تکنسین خود اطلاع دهید.

پس از فیبروز، باید از خاراندن نواحی دارای بریدگی خودداری کنید. در مرحله، در نواحی دارای برش کمی ناراحتی احساس خواهید کرد اما همه اینها به مرور زمان از بین میروند. توجه داشته باشید که در حین انجام میکروبلیدینگ، برخی از قسمت ها ممکن است به تیغه مداد واکنش نشان دهند، بنابراین از کرم بی حس کننده استفاده می شود تا ضربه های دستگاه فیبروز را احساس نکنید.

دوام میکروبلیدینگ

تورم و قرمزی رایج هستند، در واقع 90 درصد افراد دچار دلمه یا کراست می شوند. نتایج ممکن است در بدن افراد و هر نوع پوستی متفاوت باشد. امکان دارد یک نفر هر 6 ماه یکبار نیاز به ترمیم داشته باشد و دیگری تا یک سال و نیم بدون ترمیم همچنان ابروهایی زیبا و پر داشته باشد.

سوالات متداول میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو چیست؟

این درمان باورنکردنی از تیغه های ریز برای ایجاد خطوطی واقعی و شبیه به مو استفاده می کند و ظاهری طبیعی و بی عیب و نقص را به شما می بخشد. چه بخواهید ابروهای کم پشت را بپوشانید و چه اینکه فقط بخواهید قسمت هایی را پرپشت تر جلوه دهید، میکروبلیدینگ ابرو یک انتخاب فوق العاده برایتان خواهد بود.

میکروبلیدینگ چقدر دوام دارد؟

میکروبلیدینگ یک عمل زیبایی نیمه دائمی است که شامل استفاده از ابزار برای ایجاد ضربه های ظریف و مو مانند به صورت دستی بر روی ابروها می باشد. این روش در حقیقت نوعی از خالکوبی بوده اما نسبت به خالکوبی سنتی بسیار کمتر تهاجمی است. طول عمر میکروبلیدینگ به عوامل متعددی از جمله نوع پوست، شیوه زندگی و مراقبت های بعد از آن بستگی دارد. به طور کلی، میکروبلیدینگ می تواند 1 تا 3 سال دوام بیاورد.

هر چند وقت یک بار باید فیبروز ابرو در تهران را ترمیم کنید؟

پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع میکروبلیدینگ که انجام داده اید، کیفیت کار هنرمند و نوع پوست شما. به طور کلی، افراد عادی باید هر 6 تا 12 ماه یکبار ابروهای خود را ترمیم نمایند. برای کسانی که کار میکروبلیدینگ با کیفیت بالاتری انجام داده اند، ممکن است تا 18 ماه به ترمیم نیاز نباشد.

فرآیند میکروبلیدینگ چقدر طول می کشد؟

فرآیند میکروبلیدینگ بسته به پیچیدگی طراحی و مهارت تکنسین معمولاً حدود دو ساعت طول می کشد. در یک ساعت اول، تکنسین ظاهر مورد نظر را با مشتری در میان می گذارد و ابروها را طراحی می کند.

این کار شامل اندازه گیری ابروها، ترسیم شکل و انتخاب رنگدانه مناسب می باشد. ساعت دوم صرف انجام خود میکروبلیدینگ می گردد. تکنسین ابتدا ناحیه ابرو را تمیز می کند و از کرم بی حس کننده استفاده می نماید تا درد را به حداقل برساند.

فرآیند میکروبلیدینگ

مزایای فیبروز ابرو در تهران چیست؟

میکروبلیدینگ یک عمل زیبایی نیمه دائمی است که با استفاده از یک تیغه ظریف برای کاشت رنگدانه در پوست برای ایجاد ظاهری پرتر و برجسته تر انجام می گیرد. این راه حل گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند بدون آرایش دائمی ابروهای خود را زیباتر کنند. مهم ترین فایده میکروبلیدینگ عبارت است از:

نتایجی با ظاهر طبیعی: نتایج میکروبلیدینگ بسیار طبیعی به نظر می رسد که تشخیص آنها از موهای واقعی را دشوار می نماید.

تفاوت بین میکروبلیدینگ و تاتو ابرو سنتی چیست؟

تفاوت اصلی بین میکروبلیدینگ و تاتوی سنتی ابرو در تکنیک استفاده از رنگدانه است. میکروبلیدینگ یک تکنیک خالکوبی نیمه دائمی بوده که از یک تیغه ظریف برای ایجاد ضربات نازک و مو مانند برای پر کردن ابروهای کم پشت یا نازک کمک می گیرد.

رنگدانه به صورت دستی با تیغه در پوست کاشته می شود و ابرویی با ظاهر طبیعی و پرتر ایجاد می نماید. تاتوی سنتی ابرو که به عنوان آرایش دائمی نیز شناخته می شود، از طریق دستگاه خالکوبی برای اعمال رنگدانه روی پوست انجام می گردد.

تفاوت بین میکروبلیدینگ و تاتو ابرو

چه کسانی باید از فیبروز ابرو در تهران اجتناب کنند؟

این روش زیبایی یک انتخاب محبوب برای کسانی است که به دنبال تقویت ابروهای طبیعی خود هستند. با این حال، برای همه افراد مناسب نیست و افراد مبتلا به بیماری های پوستی باید از آن اجتناب کنند.

چه کسی بهترین خدمات فیبروز ابرو در تهران را ارائه می دهد؟

پاسخ به این سوال بستگی به این دارد که شما واقعا از نظر خدمات به دنبال چه چیزی هستید. به طور کلی بهترین خدمات میکروبلیدینگ خدماتی است که توسط یک متخصص دارای مجوز، با تجربه، آگاه و ماهر در هنر میکروبلیدینگ ارائه می شود.

هنگامی که به دنبال بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات فیبروز هستید، مهم است که کمی تحقیق کنید و بفهمید که ارائه دهنده چه نوع تجربه ای دارد.

فرآیند انجام فیبروز چقدر طول می کشد؟

برای اولین جلسه خود باید 1.5 تا 2 ساعت وقت بگذارید.

 انجام فیبروز در تهران

آیا این روش درد دارد؟

اگرچه فیبروز ابرو در تهران ممکن است بیش از 2 ساعت طول بکشد اما اکثر افراد به دلیل استفاده از کرم بی‌حس‌کننده و در مقایسه با خالکوبی معمولی، مقدار کمتری احساس درد و ناراحتی دارند. البته، این موضوع به تحمل درد هر فرد نیز مرتبط است. با این حال، مقدار کمی درد یا ناراحتی را باید انتظار داشت.

چرا میکروبلیدینگ به ترمیم نیاز دارد؟

4 تا 8 هفته پس از اولین جلسه میکروبلیدینگ خود، باید دوباره برای ترمیم برگردید. ترمیم فیبروز بسیار مهم است زیرا انجام این کار، نتایج طولانی تری را به شما می دهد. همچنین هرگونه نقصی را که در طول درمان میکروبلیدینگ شما رخ داده، برطرف می کند.

5/5 - (7 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل آرایش چشم و ابرو

همه چیز درباره اکستنشن مژه + نکات مراقبت از آن