کلینیک ها

بهترین جراح بینی مردانه در تهران از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

در سال‌های اخیر گرایش فزاینده‌ای به سمت جراحی های بینی در سراسر جهان به وجود آمده، به‌ویژه جراحی بینی در ایران که پیشرفت های چشمگیری نیز داشته است.

تهران در سال‌های اخیر به عنوان یکی از شهر های محبوب برای جراحی های زیبایی در بین مردم شناخته شده و اکثر افراد به این مقصد می آیند تا عمل زیبایی بینی خود را نزد متخصص‌ترین پزشکان و جراح بینی مردانه در تهران انجام دهند.

رینوپلاستی چیست؟


رینوپلاستی یک جراحی زیبایی و پزشکی است که معمولاً به عنوان عمل بینی شناخته می شود. همانطور که میدانید در این جراحی شکل بینی شما تغییر می یابد. کسانی که از فرم بینی خود ناراضی و یا دارای نقص مادرزادی هستند و همچنین کسانی که به ترمیم ناهنجاری های ناشی از آسیب تمایل دارند می توانند برای این عمل اقدام کرده و تحت نظر یک جراح بینی مردانه در تهران قرار بگیرند.

آیا تهران مقصد خوبی برای جراحی بینی است؟

تهران به عنوان پایتخت جراحی بینی در بین مردم شناخته شده است و بهترین خدمات جراحی بینی را بر اساس دلایل بسیار کلیدی که در ادامه آنها را بیان نمودیم، ارائه می دهد.


جراحان بسیار ماهر و با تجربه

همانطور که گفته شد، تهران به دلیل برخورداری از پزشکان بسیار تحصیلکرده و به روز که در بین جراحان زیبایی سایر نقاط جهان بی نظیر هستند، مکانی مناسب برای انجام یک عمل بینی موفقیت آمیز می باشد.

طبق آمار، پزشکان ماهر در تهران به طور معمول 50 تا 100 عمل جراحی بینی را در ماه انجام می دهند که تقریباً پنج برابر بیشتر از یک پزشک در ایالات متحده یا برزیل است.

در نتیجه جراحان پلاستیک و رینوپلاستی در تهران نه تنها از نظر تئوری در کاری که انجام می دهند آگاه هستند، بلکه عملاً در زمینه کاری خود نیز بسیار خبره هستند. از همین رو، به طور طبیعی بیماران می توانند با خیالی آسوده روی آنها حساب کنند و این اعتماد در نهایت منجر به برآورده شدن انتظارات آنها از نتایج می گردد.

جراحی بینی

بیمارستان ها و کلینیک های مدرن

همانطور که قبلا گفته شد، می توانید بهترین پزشکان زیبایی (به ویژه جراحی بینی) را در تهران برای جراحی بینی مردانه پیدا کنید. اما فراموش نکنید که حتی یک پزشک حرفه ای هم نمی تواند تحت شرایط پزشکی نامناسب این عمل ها را به خوبی انجام دهد. در واقع این بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مجهز هستند که به پزشکان کمک می کنند تا نتایج مطلوبی را به ثمر برسانند.

خوشبختانه در تهران بیمارستان‌ها و کلینیک‌های تخصصی بیشماری وجود دارند که همگی در کنار مجرب‌ترین پرستاران و مسئولان کادری ماهر قادر به ارائه خدمات با استانداردهای بالا هستند.


دستورات جراح بینی مردانه در تهران برای مراقبت های بعد از عمل

هنگام در نظر گرفتن جراحی زیبایی، از جمله رینوپلاستی، نه تنها باید از آمادگی قبل از عمل آگاه باشید بلکه باید از مراقبت های بعد از آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید. معمولاً تا دو هفته طول می کشد تا بهبودی به صورت کامل انجام بگیرد.

عوارض جراحی بینی در تهران

اکثر بیماران پس از هفته دوم به محل کار و یا دانشگاه خود باز می گردند. برای به حداقل رساندن خونریزی یا تورم و اطمینان از بهبودی مناسب، در ادامه مواردی را که نباید بعد از عمل بینی انجام دهید را بررسی می کنیم.

فعالیت های سخت

جراح بینی مردانه در تهران به شما توصیه می‌کند که از فعالیت‌های سنگین از جمله دویدن، بلند کردن وزنه‌های سنگین، ورزش، شنا، ورزش‌های تماسی و سایر فعالیت‌های بدنی برای چند هفته یا تا زمانی که برای بازگشت به فعالیت‌های معمولی خود آمادگی داشته باشید، خودداری نمایید.


فین کردن

مجاری بینی شما بعد از جراحی زیبایی بینی کمی شکننده تر می شوند. به همین دلیل است که باید در مقابل میل به فین کردن و یا وارد نمودن هر گونه فشار به بینی خود مقاومت کنید، به خصوص در چند هفته اول پس از عمل. در مواردی که آنفولانزا گرفتید و دچار آبریزش بینی شدید می توانید آن را با دستمال به آرامی پاک نمایید.


دست زدن یا ضربه زدن به بینی

پس از جراحی بینی، از لمس کردن، ضربه زدن یا فشار دادن بینی خودداری نمایید تا خطر ناهماهنگی استخوان ها کاهش یابد. برای محافظت از بینی خود باید از آتل استفاده کنید و جراح بینی مردانه در تهران به شما می گوید که تا شش هفته تماسی با بینی نداشته باشید تا به خوبی روند بهبودی را طی نماید.


قرارگیری در معرض نور خورشید

برای جلوگیری از تغییر رنگ پوست یا سایر عوارض، پزشک به شما توصیه می کند که پس از عمل از نور خورشید دوری کنید. بهتر است هنگام بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب و کلاه نیز استفاده نمایید.


سیگار کشیدن

جراح بینی مردانه در تهران به بیماران توصیه می کند که چند هفته قبل و بعد از جراحی، سیگار را ترک نمایند. این کار می تواند برای برخی از بیماران چالش برانگیز باشد. ناگفته نماند که سیگار کشیدن میتواند جریان خون را کاهش داده و بر بهبودی کلی شما تأثیر منفی بگذارد.

عمل بینی در تهران

روش های اصلی جراحی بینی در تهران (رینوپلاستی باز در مقابل بسته)

هر کدام از روش های جراحی بینی در تهران باز و بسته مزایا و معایب خاص خود را دارد و تفاوت عمده بین جراحی بینی باز و بسته در تعداد برش ها روی پوست می باشد.

در عمل بینی باز، جراح بینی مردانه در تهران برش هایی را در دو طرف پره های بینی، ناحیه تحتانی پل و داخل سوراخ های بینی ایجاد می کند تا پوست بینی را بلند نموده و تغییرات اساسی را به طور کامل اعمال کند.

در حالی که در رینوپلاستی بسته، جراح پوست بینی را بلند نمی کند و فقط دو برش در داخل ناحیه سوراخ های بینی ایجاد می نماید.


اهمیت انتخاب جراح بینی مردانه در تهران برای داشتن بینی غضروفی زیبا

رینوپلاستی تا حد زیادی به مهارت، دقت و تجربه پزشک شما بستگی دارد و در صورت بی دقتی در انتخاب پزشک، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که فرد حداقل بعد از یک سال مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی شود.

جراحی بینی در تهران

مشکلاتی که می تواند به دلیل انتخاب نادرست متخصص رخ دهد عبارتند از:

 • بینی کج بعد از جراحی بینی مردانه
 • عدم برداشتن قوز بینی استخوانی
 • مشکلات تنفسی بعد از جراحی
 • از دست دادن بویایی

با توجه به حساسیت عمل بینی و نقش مهم و کلیدی متخصص، باید در انتخاب خود دقت نموده و بهترین جراح بینی مردانه در تهران را برای خود برگزینید تا مجبور به انجام عمل ثانویه نشوید.


دوران نقاهت چقدر طول میکشد؟

واکنش بیماران به عمل جراحی متفاوت است، اما بیماران معمولاً می توانند در همان روزی که عمل انجام شد، بیمارستان را ترک کنند. بسیاری از بیماران تنها پس از 1 هفته می توانند به سر کار و زندگی عادی خود بازگردند، اما باید مراقب باشند که تا 6 هفته ورزش نکنند. این عمل جراحی زیبایی کلاسیک به چند هفته برای بهبودی نیاز دارد.


عوارض عمل بینی مردانه چیست؟

مانند هر جراحی، عوارض معمولی مانند واکنش به داروهای بیهوشی، حالت تهوع، استفراغ، سردرد، حساسیت، تورم، کبودی و جای زخم وجود دارد. اما همه عوارض در روش بسته در مقایسه با جراحی بینی باز حداقلی هستند. همچنین، ممکن است دچار گرفتگی و ترشح بینی شوید که در عرض یک هفته برطرف می گردد.


ممنوعیت های قبل و بعد از عمل بینی مردانه در تهران

 • در کلینیک قبل از عمل جراحی بینی، به یاد داشته باشید که در مورد وضعیت سلامتی خود، داروهایی که مصرف می کنید و یا هر گونه حساسیتی که دارید صحبت نمایید.
 • از نیمه شب چیزی نخورید و ننوشید.
 • بعد از اتاق عمل، باید استراحت کافی داشته باشید.
 • یک هفته قبل و چند هفته بعد از جراحی سیگار نکشید.
 • از عینک یا عینک دودی استفاده نکنید.
 • از هر موقعیتی که می تواند به بینی شما آسیب برساند اجتناب نمایید.
 • تا چند هفته پس از جراحی از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
ممنوعیت های قبل و بعد از عمل بینی مردانه

چه کسانی نباید جراحی رینوپلاستی انجام دهند؟

سه نوع بیمار وجود دارند که کاندید مناسبی برای جراحی بینی بسته نیستند. گروه اول بیمارانی هستند که بیشتر به دنبال تغییر نوک بینی می باشند، دسته دوم بیماران زیر 18 سال و گروه آخر بیمارانی که خواهان جراحی بینی مجدد هستند.

آیا جراحی زیبایی بینی خطرناک است؟

البته که نه. جراحی بینی این روزها یکی از بی دردسرترین جراحی هاست، به خصوص برای جراحان توانمند تهرانی.

عمل چقدر طول می کشد؟

در واقع زمان عمل هر کس بستگی به تکنیک جراحی دارد که جراح بینی مردانه در تهران با توجه به نوع بینی (گوشتی یا استخوانی) اعمال می کند. با این حال، عمل جراحی معمولاً 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

آیا رینوپلاتی دردناک است؟

اول از همه، در حین عمل هیچ دردی احساس نخواهید کرد زیرا بیهوشی عمومی انجام می شود. ثانیاً، درد تجربه شده پس از عمل جراحی هنگام به دست آوردن هوشیاری ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد که بیشتر به آستانه تحمل درد فرد و روش جراحی که تحت آن قرار گرفته‌ (بسته یا باز) بستگی دارد.

ریکاوری بینی با مقیاس

با این حال، جای نگرانی نیست، زیرا داروهای مناسب تجویز شده توسط جراح بینی مردانه در تهران برای کاهش درد پس از عمل به شما ارائه خواهد شد.


چه زمانی می توانم بعد از جراحی بینی در تهران به سر کار برگردم؟

به طور کلی، بیشتر تورم بینی باید در عرض 3 روز شروع به فروکش کند و شما می توانید به آرامی فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. اکثر افراد بسته به نوع کار می توانند پس از 1 تا 2 هفته به سر کار بازگردند. با این وجود، اگر قصد انجام فعالیت های شدید یا ورزش هایی مانند بلند کردن، هل دادن و غیره را دارید، فراموش نکنید که با پزشک خود مشورت نمایید.

5/5 - (5 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
سالن های زیبایی

بهترین سالن‌ها و آرایشگاه زنانه در کرج