کلینیک ها

بهترین کلینیک جراحی سینه در مشهد از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

جراحی زیبایی سینه در مشهد یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در جهان است که توسط جراحان پلاستیک متخصص انجام می گیرد. بازسازی سینه، کوچک کردن سینه، عمل بزرگ کردن سینه و عمل لیفت سینه از معروف ترین انواع جراحی ها در این زمینه هستند که به بسیاری از زنان در داشتن عزت نفس و بهبود تصویر ذهنی از بدن خود کمک می کنند.

در صورتیکه یکی از بهترین جراحان سینه در مشهد هستید و چند سال سابقه فعالیت در این حوزه دارید میتوانیم شما را به افرادی که به دنبال مرکز مناسب برای جراحی سینه در مشهد هستند معرفی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه و در خواست خود را ثبت نمایید.

زیبایی سازی سینه ها در مشهد

برای زیبایی سازی سینه ها باید چندین پارامتر از جمله قد، سن، وزن و نسبت بدن بیمار را با اندازه گیری به دست آورد. آنچه که بیشتر در عمل های زیبایی سینه مورد توجه قرار می گیرد عبارتند از:

 • اصلاح عدم تقارن سینه
 • افزایش حجم سینه با تکنیک های کاشت سینه
 • جلوگیری از درد گردن و کمر ناشی از حجم زیاد سینه
 • تنظیم مجدد ظاهر خارجی سینه و از بین بردن مشکلاتی مانند اختلالات وضعیت بدن

انواع جراحی سینه

انواع مختلفی از جراحی سینه وجود دارد که ممکن است هر کس با توجه به شرایط خود یکی از آنها را در نظر بگیرد. هر یک از روش های جراحی سینه مزایا و معایب منحصر به فرد خود را دارد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام روش برای شما مناسب می باشد، مهم است که با دقت اهداف و خواسته های خود را در نظر بگیرید. در این مقاله مروری کوتاه بر برخی از رایج ترین روش های جراحی سینه می کنیم و در نهایت اسامی برترین جراحان سینه در مشهد از نگاه مردم را به شما معرفی می نماییم.

بزرگ کردن سینه با پروتز در مشهد

با پروتزهای سیلیکونی که از طریق برش های کوچک در چین های طبیعی زیر سینه قرار می گیرند، می توان عمل فرم دهی سینه، لیفت سینه و عمل بزرگ کردن سینه را انجام داد.

با توجه به گزینه های مختلف برای عمل جراحی، پروتزهای سینه نیز مدل، حجم و شکل های متفاوتی داشته و طراحی هایی به شکل قطره ای و یا گرد دارند. با وجود تمام این موارد، امروزه دستیابی به ساختار طبیعی سینه بسیار آسان تر شده است.

بزرگ کردن سینه در مشهد

این روش شامل استفاده از پروتز سینه برای افزایش سایز سینه ها می باشد و جنس پروتزها به دو دسته تقسیم میشود:

 • سالین
 • سیلیکون

پروتزهای سالین با آب نمک استریل پر می شوند، در حالی که پروتزهای سیلیکونی با ژل سیلیکون ساخته شده اند.

همچنین پروتز ها را به دو فرم گرد و یا اشکی می سازند. هر دو نوع پروتز را می توان پشت بافت سینه یا پشت عضله قفسه سینه قرار داد.

لیفت سینه توسط جراح سینه در مشهد

لیفت سینه که به عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می شود، روشی است که با برداشتن پوست اضافی و تغییر موقعیت نوک سینه ها، سینه ها را بلند و سفت می کند. این روش اغلب در زنانی انجام می شود که به دلیل بارداری، شیردهی یا افزایش سن خاصیت ارتجاعی سینه خود را از دست داده اند.

کوچک کردن سینه در مشهد

خانم‌ هایی که سینه ‌های بزرگ و سنگینی دارند ممکن است مشکلاتی همچون جوش و عفونت زیر سینه‌ها، درد در گردن و شانه، وضعیت نامناسب، تنگی نفس هنگام خواب و غیره را تجربه کنند. موثرترین راه برای از بین بردن این مشکلات، انجام جراحی کوچک کردن سینه است که به آن ماماپلاستی کوچک نیز می‌گویند.

جراحی کوچک کردن سینه یک عمل جراحی زیبایی بدن می باشد که در آن پوست، چربی و بافت های اضافی از سینه ها برداشته می شود تا سینه های شما کوچکتر و سبک تر گردند. با انجام این عمل، سینه های شما بدون آسیب جدی به غدد و اعصاب تغییر شکل داده و وضعیت بهتری را پیدا می کنند.

جراحی سینه در مشهد

بازسازی سینه در مشهد

این روش برای زنانی انجام می گیرد که به دلیل سرطان یا دلایل پزشکی دیگر سینه خود را برداشته اند. این کار با استفاده از پروتز یا برداشتن بافت از قسمت های دیگر بدن برای بازسازی، صورت می گیرد.

توجه به این نکته ضروری می باشد که هر کس با دیگری متفاوت است. در واقع روش مناسب برای یک فرد الزاما بهترین انتخاب برای دیگری نیست. بنابراین مشورت با جراح سینه در مشهد برای تعیین اینکه کدام روش بر اساس اهداف و نیازهای خاص شما برایتان بهتر می باشد، بسیار حائز اهمیت است.

سرطان سینه

درمان های سرطان سینه همیشه در حال پیشرفت است و به دلیل این پیشرفت ها تعداد فزاینده ای از گزینه ها برای زنانی که جراحی ماستکتومی را به عنوان بخشی از درمان سرطان سینه خود انجام میدهند، وجود دارد.

برخی از بازماندگان سرطان سینه متوجه می شوند که از دست دادن یک یا هر دو سینه به دلیل سرطان باعث می شود که آنها از نظر جسمی و عاطفی احساس نقص کنند. این از دست دادن می تواند یادآور یک دوره دردناک در زندگی آنها باشد که حرکت رو به جلو را دشوار می نماید. اگر ماستکتومی انجام داده اید، جراحی بازسازی سینه می تواند شکل و ظاهر سینه های شما را بازگرداند و به شما کمک کند تا دوباره احساس سلامتی کامل داشته باشید.

بازسازی سینه یک انتخاب است!

بازسازی سینه برای هر خانمی مناسب نیست. برخی از زنان کاندیدای این عمل نیستند. سایر زنان به دلایل شخصی ترجیح می دهند که بازسازی سینه را انجام ندهند.

کسانی که تحت عمل جراحی ترمیمی قرار نمی گیرند، ممکن است از فرم سینه یا پروتز زیر لباس خود استفاده کنند. هر زنی باید خودش تصمیم بگیرد که آیا بازسازی سینه هایش انتخاب مناسبی برای بدن و زندگی اش است یا خیر.

تعیین زمان بازسازی سینه با جراح سینه در مشهد

بازسازی سینه شما می تواند همزمان با ماستکتومی یا در تاریخ بعدی انجام شود. هر دو گزینه مزایا و معایبی دارند.

انجام بازسازی فوری می تواند به معنای اجتناب از جراحی بعدی و دوره نقاهت کمتر و همچنین اجتناب از تجربه چالش برانگیز احساسی دیدن خود بدون سینه باشد.

بازسازی تاخیری به شما این فرصت را می دهد که روی درمان سرطان خود تمرکز کنید و زمان بیشتری را برای بررسی گزینه های بازسازی قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید. زمان ایده آل برای هر کس به سلامت، عوامل خطر جراحی و هر نوع درمان سرطان سینه که بعد از جراحی نیاز دارید بستگی دارد.

انواع مختلف بازسازی سینه در مشهد

جراح سینه در مشهد از دو تکنیک اولیه برای بازسازی سینه ها استفاده می نماید. بازسازی پروتز شامل استفاده از پروتز سیلیکونی یا نمکی پر شده برای ترمیم شکل و حجم سینه می باشد. اگر ماستکتومی بافت کافی برای پروتز باقی نگذاشته باشد، بازسازی به روش پروتز ممکن است قبل از کاشت  نیاز به استفاده از یک گسترش دهنده بافتی داشته باشد.

بازسازی اتولوگ یا فلپ از بافت خود بیمار برای بازسازی پستان با پیوند بخشی از بافت از محل اهداکننده به قفسه سینه استفاده میکند.

تکنیک های اتولوگ مختلفی وجود دارد که بافت ها را از نواحی مختلف بدن از جمله قسمت بالایی پشت، شکم یا باسن می گیرند. هر گزینه برای بازسازی سینه دارای مزایا و معایبی است که باید قبل از تصمیم گیری به طور کامل با جراح سینه در مشهد راجب آنها صحبت کنید.

بازسازی سینه در مشهد

ریکاوری

 • بسته به وسعت جراحی ترمیمی، باید دو تا پنج روز پس از عمل در بیمارستان بمانید.
 • برای یک یا دو هفته پس از جراحی احساس درد و خستگی خواهید کرد.
 • برای سه تا شش هفته پس از بازسازی سینه باید از بلند کردن سر، ورزش های شدید و فعالیت های جنسی خودداری کنید.
 • بهبودی پس از ماستکتومی، بازسازی ترکیبی یا بازسازی فلپ به تنهایی می تواند تا شش هفته طول بکشد.
 • اگر بازسازی پروتز جدا از ماستکتومی انجام شود، زمان بهبودی ممکن است کوتاهتر باشد.

فرآیند چند مرحله ای بازسازی سینه

همانطور که در مورد گزینه های خود برای بازسازی سینه فکر می کنید، مهم است در نظر داشته باشید که اکثر تکنیک ها شامل یک سری روش ها هستند که در طول زمان رخ می دهند.

 • در صورت استفاده از گسترش دهنده بافتی، بازسازی پروتز  نیاز به دو روش جداگانه دارد.
 • هم کاشت پروتز و هم بازسازی اتولوگ ممکن است به چندین عمل جراحی برای بهبود نتیجه نیاز داشته باشند.
بازسازی سینه
 • بازسازی نوک پستان نیز پس از اتمام عملیات ترمیمی اولیه انجام می شود.
 • برای بیمارانی که یک ماستکتومی تک انجام داده اند، بسیاری از جراحان یک عمل اضافی را برای بزرگ کردن، کوچک کردن یا لیفت کردن سینه طبیعی برای مطابقت با سینه بازسازی شده توصیه می نمایند.

انتظارات مناسب از بازسازی سینه

بازسازی سینه می تواند به شما کمک کند حس زنانگی، اعتماد به نفس، تصور از خود، آرامش ذهنی و کیفیت زندگی خود را به دست آورید. این روش برای بسیاری از زنان بسیار سودمند می باشد، اما درک محدودیت های آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • بعد از بازسازی سینه، جای زخم های قابل مشاهده خواهید داشت. آنها با گذشت زمان محو می شوند، اما هرگز به طور کامل از بین نخواهند رفت.
 • سینه بازسازی شده شاید هرگز با سینه طبیعی کاملا مطابقت نداشته باشد. ممکن است آنطور که می خواهید شبیه بافت طبیعی سینه نباشد و شما بخشی یا تمام احساسات خود در قسمت سینه بازسازی شده را از دست بدهید.
 • دیدن و قبول کردن سینه بازسازی شده به عنوان بخشی از بدن ممکن است زمان ببرد.

صحبت با جراح سینه در مشهد یا یک متخصص سلامت روان و سایر زنانی که جراحی ترمیمی انجام داده اند می تواند به شما در برنامه ریزی برای زندگی بعد از عمل کمک

5/5 - (5 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها