کلینیک ها

بهترین دکتر پروتز فک در تهران از نگاه مردم

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

زاویه فک یکی از مشخص ترین ویژگی های صورت هر فردی است. در مردان، فک پهن و مربعی به معنای قدرت و مردانگی بوده و در زنان، خط فک برجسته و مشخص، به عنوان نشانه ای از ظرافت و زیبایی محسوب می گردد. متأسفانه، از نظر ژنتیکی همه افراد از ساختار استخوانی خوبی برای داشتن خط فکی ایده آل برخوردار نیستند.

به همین دلیل است که برخی به جراحی های زیبایی همچون پروتز فک روی می آورند. مانند هر جراحی پلاستیک دیگری، شما باید برای گرفتن بهترین نتایج ممکن به دنبال یک جراح متخصص و معتبر در زمینه پروتز فک باشید. در این مقاله ما تعدادی از مجرب ترین جراحان تهران برای پروتز فک را جمع آوری نمودیم تا به شما در این راه کمک کند.

فیلرهای صورت برای عمل فک در تهران

زاویه فک

بسیاری از بیماران به عنوان بخشی از یک استراتژی جامع جوانسازی صورت، علاوه بر عمل زیباسازی چانه و گونه، تحت جراحی بزرگ کردن فک قرار می گیرند.

چهره متقارن برای بسیاری از ما با اهمیت است چرا که تقارن به شما زیبایی میدهد و یک ظاهر شیک و ظریف می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند. مردان و زنان به دلایل شخصی مختلفی برای جراحی پروتز فک به کلینیک های تهران مراجعه می نمایند.

عمل پروتز فک در تهران روشی برای تقویت و دادن جلوه ای جذاب به خط فک مردان و زنان است. جراح زیبایی با شما همکاری خواهد کرد تا با گذاشتن پروتز فک، ظاهری را که همیشه می خواستید به دست آورید.

چه کسانی برای جراحی پروتز فک در تهران مناسب هستند؟

اگر نگران چانه ضعیف یا خط فک بد فرم خود هستید، احتمالاً گزینه خوبی برای این عمل می باشید. بیماران جوان ‌تر، ممکن است از شکل ظاهری فکشان در زوایای عکس ‌ها و یا نمای ظاهری آن، خوششان نیاید.

بیماران مسن‌تر به دلیل داشتن چانه و خط فک ضعیف که معمولاً با پیری زودرس، افتادگی گردن و چین و چروک ‌های عمیق همراه است به مراکز پروتز فک در تهران مراجعه می‌کنند.

جراحی پروتز فک در تهران

نحوه انتخاب بهترین جراح پروتز فک در تهران

هنگامی که به دنبال یک خط فک ساختار یافته تر و اصلاح شده هستید، شایسته است که توسط یک جراح پلاستیک با استعداد که از تکنیک های پیشرفته برای ایجاد جذاب ترین ظاهر استفاده می کند، درمان شوید. ما در این مقاله تعدادی از برترین و مجرب ترین جراحان پروتز فک در تهران را به شما معرفی خواهیم نمود.

جراحی فک چه مواردی را برطرف میکند؟

نواحی بحرانی فک که بیماران نگران آن هستند عبارتند از عرض فک، طول فک و چانه. اکثر سوپرمدل‌ها به دلیل داشتن فک ‌های قوی با اینکه پیر شده اند اما چهره خوبی دارند و فک آنها مانع از افتادگی صورتشان شده است.

جراحی پروتز فک به مشخص کردن خطوط بافت نرم صورت، جوانسازی صورت و کمک در رفع علائم پیری، فوق العاده موثر عمل می نماید.

آماده شدن برای جراحی پروتز فک

قبل از انجام پروتز فک در تهران، جراح سابقه پزشکی شما را بررسی کرده و سلامت جسمانی فعلی شما را تعیین می نماید. در طول این مشاوره، مهم است که سابقه مصرف سیگار و داروهای تجویزی خود را به طور کامل افشا کنید.

پروتز فک

عمل فک چگونه انجام میشود؟

افزایش زاویه فک شما تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد. در حالی که شما خواب هستید، جراح برش هایی را در داخل دهان و پشت دندان عقل ایجاد می کند. برای برخی از بیماران، برش ایجاد شده در دهان ممکن است امکان پذیر نباشد.

در این موارد، برش در پوست زیر چانه ایجاد می گردد تا جای زخم قابل مشاهده نباشد. پروتزهای فک به دقت سر جای خود قرار می گیرند و با پیچ های فلزی ریزی بر روی استخوان محکم می شوند.

آیا می توان عمل پروتز فک را با سایر روش ها ترکیب کرد؟

این جراحی زیبایی را می توان تقریباً با تمام اعمال جراحی ترکیب کرد. اغلب پروتز فک را میتوان با عمل هایی مثل لیفت گردن، لیفت صورت، کاشت گونه، لیفت ابرو، لایه برداری پوست با لیزر، تغییر شکل بینی یا پیوند چربی به طور همزمان انجام داد.

آیا جایگزینی برای پروتز فک در تهران وجود دارد؟

برخی از بیمارانی که مراجعه می کنند ممکن است با جراحی اصلاح فک به نتایج خوشایند تری دست یابند. هر بیمار منحصر به فرد بوده و رویکرد جراح باید به گونه ای باشد که هر فرد را با روشی که مناسب ترین برای اوست، درمان نماید.

عمل فک

فیلرهای صورت

یکی از روش های جایگزین فیلر است. فیلرهای صورت می توانند برای استتار کمبودهای جزئی در خط فک استفاده شوند. از فیلرها می توان برای تقویت چانه، خط فک، گونه ها، بینی و پیشانی استفاده نمود. نکته منفی این است که هیچ یک از این فیلرها دائمی نیستند و در طول زمان نیاز به هزینه مداوم برای بیمار دارند. در حالی که پروتزها تا پایان عمر شما دوام میاورند.

بهبودی پس از جراحی

بهبودی از پروتز فک برای اکثر افراد بسیار آسان و بدون دردسر است. اکثر بیماران بعد از گذشت یک تا دو روز پس از جراحی درد ندارند و یا درد بسیار جزئی را تجربه می کنند. همان طور که میدانید تورم صورت اتفاق می افتد و وسعت آن از فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد.

جراحی فک در تهران

رعایت پرهیز از الکل، نگه داشتن مصرف سدیم روزانه کمتر از 1500 میلی گرم در روز، استفاده از کیسه های یخ، بالا نگه داشتن سر و اجتناب از هر گونه فعالیت شدید، همگی از مواردی هستند که به کاهش تورم کمک می کنند.

معمولاً بیماران پس از 7 تا 10 روز به سر کار برمی‌گردند و کبودی معمولاً تا آن زمان برطرف می‌گردد. نتایج نهایی در حدود سه ماه و با از بین رفتن تورم، کاملا مشهود خواهند بود.

موارد قابل رعایت قبل از عمل پروتز فک در تهران

برای جلوگیری از عفونت، قبل از درمان، یک دوره آنتی بیوتیک خوراکی برای شما تجویز می شود. بیمارانی که پروتز انجام می دهند اغلب با گذشت زمان فراموش می کنند که پروتزی در این ناحیه از صورتشان وجود دارد. آنها دقیقاً شبیه استخوان خود شما هستند و لایه های ضخیم بافت نرم و ماهیچه بالای آنها باعث می گردد تا تشخیص آنها از بافت صورت دشوار باشد.

عمل پروتز فک در تهران
پروتز فک در تهران

سوالات متداول

چگونه بفهمم که به پروتز فک، لیپوساکشن گردن و یا لیفت صورت نیاز دارم؟

پروتز فک به خط فک وضوح بیشتری داده و تعادل بین اجزای صورت را بهبود می بخشد. تعادل معمولا به عنوان یکی از اجزای اساسی زیبایی در نظر گرفته می شود.
لیپوساکشن گردن نیز می تواند فقط چربی ها را از بین ببرد، اما نمی تواند چین و چروک گردن یا خطوط موجود روی پوست را برطرف کند.

آیا می توان پروتز فک را همزمان با لیپوساکشن گردن یا لیفت صورت انجام داد؟

بله. ترکیب این روش ها اغلب بهترین نتیجه نهایی را به همراه دارد. با انجام همزمان آنها، بیماران می توانند در هزینه های بیهوشی و سایر تسهیلات صرفه جویی کنند.

پروتز فک از چه چیزی ساخته شده است؟

پروتز فک از سیلیکون جامد ساخته شده است. آنها بسته به نیازها و اهداف بیمار در اندازه ها و اشکال مختلف هستند.

چرا گاهی اوقات پروتز فک با جراحی بینی توصیه می شود؟

همه چیز در مورد تعادل است. ویژگی هایی از صورت که در تناسب با یکدیگر باشند به عنوان زیبایی تلقی می گردند. افزودن پروتز به فک، نسبت های کلی صورت را دوباره تنظیم می کند. در برخی موارد، زمانی که یک پروتز برای حفظ تعادل اضافه می شود، بینی ممکن است کوچکتر به نظر برسد.

آیا بعد از عمل جای زخم باقی می ماند؟

جراحی پروتز فک در تهران باعث ایجاد مقداری اسکار در محل برش می شود. البته این اسکار در طول زمان بهبود یافته و محو می گردد به طوری که تقریبا غیرقابل تشخیص است.

چه مدت طول می کشد تا بهبود یابم؟

بهبودی پس از جراحی معمولاً از چند روز تا یک هفته طول می کشد. قبل از برنامه ریزی برای بازگشت به کار یا از سرگیری فعالیت های سنگین، با جراح خود در این مورد صحبت نمایید.

عمل و جراحی زاویه فک

کبودی و تورم بعد از عمل چقدر طول می کشد؟

کبودی و تورم بعد از عمل پروتز فک در تهران معمولا در پایان هفته اول از بین می رود. اما با این حال، رفع کامل کبودی ها و یا تورم ممکن است ۲ تا ۶ هفته طول بکشد. البته در صورت نیاز می توانید کبودی ها را به راحتی با یک کانسیلر استتار کنید.

چه نوع پروتزی برای فک استفاده می شود؟

پروتز‌های فک از مواد زیست سازگار و مصنوعی ساخته شده ‌اند که قرار دادن آنها در زیر پوست بی‌ خطر می باشد. از همین رو، نتایج آنها ماندگار خواهد بود. اگر بیمار از نتایج خود رضایت نداشته باشد، در آینده نیز می ‌تواند به راحتی پروتزها را بردارد.

چگونه می توانم مطمئن شوم که نتایج پس از عمل طبیعی به نظر می رسد؟

برای دستیابی به نتایج مطلوب، یک جراح پروتز فک در تهران با تجربه و معتبر را بیابید که درصد رضایت بالایی را در بین بیماران قبلی خود کسب کرده باشد.

آیا جراحی پروتز فک دردناک است؟

این عمل زیبایی دردناک نیست و بیماران معمولاً پس از جراحی داروهای ضد درد بسیار کمی را مصرف می نمایند. معمولاً 1 تا 2 هفته پس از جراحی مقداری تورم در ناحیه چانه وجود دارد.

آیا پروتز فک نیاز به تعویض دارد؟

هیچ دلیلی برای برداشتن و جایگزینی پروتز فک وجود ندارد. از آنجایی که مستقیماً روی استخوان قرار می گیرند و با پیچ های تیتانیومی در جای خود سفت می شوند، به هیچ وجه نمی توانند حرکت نمایند.

5/5 - (9 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
کلینیک ها

بهترین دکتر لیفت پیشانی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه با بالا رفتن سن، تعداد خطوط روی پیشانی بیشتر شده و پوست ابروها شل میشود. اکثر مردم فکر می کنند که اولین…
کلینیک ها

بهترین متخصص ارتودنسی در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه انتخاب یکی از بهترین متخصص ارتودنسی در کرج می تواند چالشی مهم باشد. این امر بر اهمیت دقت در انتخاب تخصصی که…
کلینیک ها

بهترین متخصص ایمپلنت در کرج

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه ایمپلنت در کرج یکی از روش های موثر در ترمیم و بازسازی دندان های از دست رفته است. افرادی که به دنبال…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
کلینیک ها

برداشتن خال در تهران + بهترین مرکز از نگاه مردم