بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

برای آموزش کاشت ناخن در اصفهان و ورود به عرصه‌ی پرسود زیبایی، با 5 آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان آشنا شوید و با توجه به شرایط و منطقه زندگی خود یکی از آن ها را برای ناخنکار شدن انتخاب کنید.

ردیفنام سالن زیباییآدرستلفن
ویژهآموزشگاه مریم جعفریاصفهان، شیخ صدوق شمالی، کاخ سعادت آباد شرقی، کوچه ۴، شهید ترکان۰۹۳۰۳۵۶۵۳۵۴ – ۰۹۱۶۲۶۴۱۱۳۱
ویژهآموزشگاه گیلدااصفهان، خیابان خاقانی، نبش کوچه بوعلی (۱۸)، مجتمع تجاری ناژین طبقه ۴، سالن زیبایی گیلدا۰۹۱۳۲۶۶۶۲۷۲ – ۰۳۱۳۶۲۶۲۳۷۶
ویژهآموزشگاه مریم آزمنداصفهان، چهار راه هشت بهشت شرقی خ لاهور سر مبارزان شرقی ۰۹۳۹۸۶۲۱۶۸۳ – ۰۳۱۳۲۲۸۸۳۵۰
ویژهآموزشگاه صدف نواصفهان، سه راه حکیم نظامی، ابتدای خیابان ارتش، نبش بن بست ۳۳، ساختمان خورشید، طبقه چهارم، واحد ۱۰ ۰۹۱۳۵۱۰۸۴۷۴
ویژهآموزشگاه یاقوت نواصفهان، خ مسجد سید، خ بید ابادی، بعد شماره کوچه ۷ ، روبه روی موزه، سالن یاقوت نو ۰۹۳۷۰۹۷۲۹۶۹ – ۰۳۱۳۳۳۸۸۹۱۲

آموزشگاه کاشت ناخن مریم جعفری اصفهان

تلفن تماس: ۰۹۳۰۳۵۶۵۳۵۴۰۹۱۶۲۶۴۱۱۳۱

یکی از مراکز تخصصی کاشت ناخن در اصفهان سالن مریم جعفری ست که با سال ها سابقه در کاشت ناخن در اصفهان یکی از مطرح ترین مراکز به حساب می آید. امکانات و تجهیزات کامل، آموزش تخصصی تمام روش های کاشت ناخن از جمله کاشت اکریلیک، ژل و فیبر، آموزش طراحی ناخن و آموزش سایر خدمات تخصصی ناخن از جمله ویژگی های برجسته ی این مجموعه است که برای افرادی که می خواهند هرچه زودتر وارد بازار کار شوند مناسب است. با توجه به آموزش تخصصی و دانش و تجربه ی بالای مدرسان و ناخنکاران این سالن، قادر خواهید بود به روزترین خدمات ناخن را به سرعت فراگرفته و کار خود را شروع کنید.

آموزشگاه کاشت ناخن گیلدا اصفهان

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۶۶۶۲۷۲۰۳۱۳۶۲۶۲۳۷۶

گیلدا مجموعه ای VIP و مجهز است که به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های کاشت ناخن در اصفهان شناخته می شود و بسیاری از ناخنکاران حرفه ای اصفهان در این مرکز دوره های تخصصی کاشت ناخن را گذرانده اند.

با مراجعه به این مجموعه ی شناخته شده، شما هرآنچه از یک آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان انتظار دارید را یک جا خواهید داشت. آموزش کاشت ناخن در دوره های متفاوت مبتدی و پیشرفته در این آموزشگاه برگزار می شود و حتی اگر در گذشته دوره ای دیده اید اما برای رفع اشکال نیاز به تمرین نزد ناخنکاران حرفه ای دارید، می توایند با مراجعه به آموزشگاه کاشت ناخن گیلدا تمام جزییات لازم را یاد بگیرید.

آموزشگاه کاشت ناخن مریم آزمند اصفهان

تلفن تماس: ۰۹۳۹۸۶۲۱۶۸۳۰۳۱۳۲۲۸۸۳۵۰

آکادمی کاشت ناخن و زیبایی مریم آزمند از باسابقه ترین آموزشگاه ها در حوزه ی آموزش و ارائه ی خدمات مربوط به کاشت ناخن است که با کادری باتجربه و دلسوز و آموزش های تخصصی در زمینه ی مانیکور تر و مانیکور خشک، پدیکور، انواع کاشت ناخن دست و پا، طراحی ناخن، انواع مواد گذاری طبیعی، میکس، کاور، سوهانکشی سریع و اصولی و .. از شما یک ناخنکار متخصص و ماهر خواهد ساخت.

برای شرکت در دوره های گروهی و خصوصی این آموزشگاه با شماره تماس درج شده در بالا تماس بگیرید.

 آموزشگاه کاشت ناخن صدف نو اصفهان

تلفن تماس: ۰۹۱۳۵۱۰۸۴۷۴

پیدا کردن آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان کار دشواری نیست، اما تعداد آموزشگاه هایی که به صورت تخصصی به این کار می پردازند و افراد ماهر و با تجربه را برای تدریس انتخاب می کنند انگشت شمار هستند. صدف نو یکی از سالن های تخصصی کاشت ناخن در اصفهان است که از صفر تا صد کاشت ناخن را با تمام جزییات و ظریف کاری ها به هنرجویان آموزش داده و از معرفی ابزارهای کاشت ناخن تا جدیدترین روش های کاشت ناخن و انواع مدل های کاشت روسی، فرنچ، کاشت با فرمر، کاشت مرمریت، کاشت موقت و غیره را با تمام فوت و فن ها به شما آموزش خواهد داد.

آموزشگاه کاشت ناخن یاقوت نو اصفهان

تلفن تماس: ۰۹۳۷۰۹۷۲۹۶۹۰۳۱۳۳۳۸۸۹۱۲

یاقوت نو، آموزشگاه کاشت ناخن در اصفهان است که دو طول سال چندین بار دوره های تخصصی آموزش کاشت ناخن را به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کند و در این دوره ها از صفر تا صد کاشت ناخن را به شکل جامع و کاربردی به هنرجویان آموزش می دهد. برای یادگیری اصولی کاشت ناخن زیر نظر بهترین مربیان زیبایی، شناخت بهترین مواد و ابزارهای مورد نیاز برای کاشت ناخن، فرمرگذاري صحيح و اصولي، یادگیری ديپ مانيكور، كار با ژل بيلدر، صدف سازي و گريم ناخن با پلي ژل با مرکز یاقوت نو تماس بگیرید و اطلاعات لازم جهت شرکت در دوره های آموزش کاشت ناخن در اصفهان را دریافت کنید.

کاشت ناخن در اصفهان

کاشت ناخن یکی از رایج ترین و محبوب ترین راه ها برای داشتن ناخن های بلندتر و محکم تر است. صرف نظر از اینکه این روش چه مزایا و معایبی دارد، امروزه از پرطرفدارترین اقدامات در حوزه ی زیبایی در اصفهان تلقی می شود.

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به کار در حوزه ی پولساز زیبایی هستید و به دنبال راهی برای کسب درآمد از این روش می گردید، با آموزش کاشت ناخن در اصفهان می توانید در مدت زمان کوتاه به هدف خود برسید.

در ادامه با ارائه ی اطلاعاتی در زمینه ی کاشت ناخن و معرفی 5 آموزشگاه برتر کاشت ناخن در اصفهان، هرآنچه برای شروع به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

معرفی انواع کاشت ناخن در اصفهان

سال ها پیش که کاشت ناخن به تازگی به یکی از خدمات سالن های زیبایی تبدیل شده بود، انتخاب های زیادی پیش روی مشتریان وجود نداشت و کاشت تنها با استفاده از پودر انجام می شد. اما رفته رفته انواع گوناگون کاشت با ویژگی های مختلف و موتریال متفاوت وارد این عرصه شدند و گزینه های متعددی را به مشتریان عرضه کردند.

در ادامه با انواع کاشت ناخن و ویژگی های خاص هریک آشنا شده و به تفاوت میان آن ها پی خواهید برد.

آموزش کاشت ناخن در اصفهان

کاشت ناخن اکریلیک

اکریلیک پودری هست که از مواد پلیمری تهیه می شه و در ترکیب شدن با مایع لیکویید کاشت ناخت تبدیل به ماده ی مقاوم و سختی می شه و روی ناخن طبیعی قرار می گیره. بعد از سفت شدن اکریلیک قابلیت شکل دهی و تراشیدن آن توسط سوهان های مخصوص وجود دارد تا به ظرافت دلخواه برسد.

دوام بالا از مزیت های کاشت ناخن اکریلیک هست که باعث شده عده ی زیادی این نوع کاشت ناخن رو به سایر مدل ها با مواد دیگر ترجیح دهند.

کاشت ناخن ژل

کاشت ژل از کاشت اکریلیک جدیدتر بوده و به علت حالت پذیری بهتر و انعطاف بیشتری که در مقایسه با پودر دارد، مورد استقبال عده ی زیادی قرار گرفته. از مزیت های این نوع کاشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 مواد کاشت ژل سریع تر روی ناخن طبیعی قرار می گیرند و احتیاجی به زیرسازی های عمیق با مواد مختلف ندارند.

کاشت ژل جلوه ی طبیعی تری داشته و اندازه و شکل ناخن طبیعی شما را تغییر نمی دهد.

اگر تمایل داشته باشید با کاشت ژل ناخن خود را بلندتر کنید، ناخنکار با استفاده از قالب های مخصوص این کار را انجام خواهد داد.

تفاوت کاشت اکریلیک با کاشت ژل

در بخش های قبل اشاره شد که اکریلیک بافت محکم تری داشته و برای قرار دادن آن روی ناخن طبیعی نیاز به زیرسازی، سوهان کشی های مختلف و بستر سازی عمیق است، اما کاشت ژل سریع تر انجام می شود و به اخن طبیعی شما آسیبی نمی زند. اما علاوه بر این تفاوت های عمده ی دیگری میان کاشت ژل و اکریلیک وجود دارد که در ادامه خواهید دید:

  • برای خشک شدن مواد اکریلیک روی ناخن، قرارگیری ناخن در معرض هوا کافی ست. اما کاشت ژل تنها توسط دستگاه UV امکان پذیر است.
  • ماندگاری کاشت اکریلیک طولانی تر است، در مقابل کاشت ژل در فواصل زمانی کمتری نیاز به ترمیم دارد.
  • هزینه کاشت ناخن به روش اکریلیک و کاشت ژل متفاوت است.

کاشت ناخن فایبرگلاس

روش کاشت فیبر یا فایبرگلاس مدرن ترین روش کاشت ناخن است که از محبوبیت کمتری برخوردار است و ناخنکاران معمولا از دو روش اکریلیک و ژل بیشتر از فیبر استفاده می کنند. در این روش الیافی را با چسب رزینی مخصوص روی ناخن فیکس کرده و با مواد آن را یکدست می کنند.

برای یادگیری کاشت ناخن همیشه فرصت وجود دارد، چرا که این کار روز به روز پرطرفدارتر شده و علاقه مندان به آن با گذشت زمان بیشتر و بیشتر می شوند. بنابراین در صورتیکه خدمات خوب ارائه دهید همیشه مشتری خواهید داشت.

اصفهان آموزشگاه کاشت ناخن

سوالات متداول

چقدر طول می کشد تا به یک ناخنکار حرفه ای در اصفهان تبدیل شوم؟

در یادگیری کاشت ناخن بیش از نیمی از روند یادگیری و ماهر شدن به خود شما بستگی دارد. علاقه، پشتکار و تمرین مستمر می تواند در مدت زمان کوتاهی از شما یک ناخنکار حرفه ای بسازد.

هزینه دوره های پیشرفته کاشت ناخن در اصفهان چقدر است؟

هزینه ی یادگیری کاشت ناخن به هزینه ی مواد و ابزارهای مورد نیازی که باید خریداری کنید و دستمزد مربی بستگی دارد. در حال حاضر دستگاه های مختلف با برندهای متفاوت قیمت یکسانی ندارند و هزینه لوازم کاشت ناخن می تواند بر اساس انتخاب شما متفاوت باشد. دستمزد مربیان نیز بر اساس تجره و تخصص آن ها متفاوت است و تعرفه ی یکسانی برای آن در نظر گرفته نشده است.

5/5 - (1 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه کسانی که می خواهند در مشهد وارد حرفه ی کاشت ناخن شوند، با توجه به تعدد آموزشگاه های کاشت ناخن در این…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی ایران به حساب می آید، پایتخت هنر و حرفه های هنری روز نیز محسوب می شود،…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تبریز

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه در حال حاضر خانم‌های زیادی برای ورود به بازار به دنبال روش‌های مطمئن کسب درآمد هستند که بتوانند همیشه از طریق آن…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل ناخن

22 طرح ناخن، مخصوص خانم های (خوش سلیقه + شیک)