بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شیراز

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

کاشت ناخن در دهه‌ی اخیر به قدری ترند شده که حتی افرادی که دنباله رو مُد و فشن نیستند هم برای استحکام بخشیدن به ناخن ها و پیشگیری از شکستن و آسیب دیدن آن ها اقدام به کاشت ناخن در انواع کاشت ژل، لمینت، ژلیش و غیره می کنند.  

ردیفنام سالن زیباییآدرستلفن
ویژهآکادمی تخصصی کاشت ناخن سحر فرهادی در شیرازشیراز، معالی آباد، مجتمع پارمین، طبقه 6، واحد 60409371129476
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن فریبا صدرا در شیرازشیراز، شهر صدرا، بلوار مولانا، روبروی شیرینی زاگرس، ساختمان ماکان09035751085
ویژهسالن کاشت ناخن برنز در شیرازشیراز، بلوار آزادی، حد فاصل چهارراه باغ تخت و میدان اطلسی، نبش کوچه 12، ساختمان آلومینیوم، طبقه دوم09300417576
ویژهمدرسه کاشت ناخن هما-09359946367
ویژهآموزشگاه کاشت ناخن رهاشیراز، معالی آباد، مجتمه تجاری آفتاب کوچک، طبقه 8 واحد 80109025605374

این پست اطلاعات لازم در مورد کاشت ناخن در شیراز را به شما ارائه داده و با معرفی 5 آموزشگاه کاشت ناخن در شیراز کار شما را برای پیدا کردن بهترین مربی آموزش کاشت ناخن در شیراز آسان می کند.

اگر برای ورود به بازار پر تب و تاب کاشت ناخن در شیراز نیاز به راهنمایی دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

بازار کار کاشت ناخن در شیراز

ناخن های سالم، زیبا و منظم برای همه جذاب است و امروزه خانم ها با هر سن و سالی برای رسیدگی به ناخن های خود وقت خاصی را اختصاص می‌دهند. در شیراز نیز که از شهرهای پرجمعیت ایران است اغلب خانم ها به زیبایی و مراقبت های مربوط به آن بسیار اهمیت می دهند و ممکن است در سالن های مختلف زیبایی بارهای با این صحنه مواجه شود که خانم های پیر و جوان برای دریافت نوبت کاشت ناخن، ترمیم ناخن، مانیکور، پدیکور و سایر خدمات زیبایی ناخن مراجعه می کنند.

شاید به نظر برسد تعداد ناخنکاران به شکلی رو به افزایش است که بازار کاشت ناخن در شیراز در حال اشباع شدن است، اما با یک آمار سرانگشتی و ساده می توان پی برد همراه با افزایش تعداد سالن های تخصصی ناخن، تعداد متقاضیان دریافت خدمات ناخن هم رو به افزایش هستند.

برای اینکه قبل از انتخاب آموزشگاه کاشت ناخن در شیراز و ثبت نام در دوره های تخصصی کاشت ناخن بدانید باید چه نکاتی را در نظر داشته باشید، به معیارهای مهمی که در ادامه آمده توجه کنید.

بازار کار کاشت ناخن در شیراز

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شیراز

یک آموزش اشتباه و غیر اصولی علاوه بر هدر دادن وقت گران شما، می تواند آینده ی شغلی و تجربه ی شما را شدیدا تحت تاثیر قرار دهد. با آموزش اشتباه مفاهیم به شکل اشتباه در ذهن شما شکل می گیرند و امکان تغییر دادن و اصلاح آن ها بسیار دشوار خواهد بود.

بنابراین بهتر است از ابتدا آموزشگاهی را انتخاب کنید که سوابق خوبی در زمینه ی آموزش کاشت ناخن در شیراز دارد. نکات زیر مهم ترین معیارهایی هستند که توجه به آن ها انتخاب آموزشگاه خوب برای کاشت ناخن در شیراز را ساده تر می کند:

  • توجه به سابقه و تجربه ی آموزشگاه در زمینه ی کاشت ناخن
  • میزان رضایت هنرجویان قبلی کاشت ناخن در آموزشگاه
  • سرفصل های آموزش ناخن مبتدی و پیشرفته
  • ارائه ی مدرک معتبر آموزش ناخن
  • ارائه ی پشتیبانی بلندمدت و رفع اشکال بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن

در ادامه به معرفی 5 آموزشگاه کاشت ناخن در شیراز که در این زمینه به شکل تخصصی فعالیت دارند پرداخته شده.

آکادمی تخصصی کاشت ناخن سحر فرهادی در شیراز

شماره تماس: 09371129476

آکادمی سحر فرهادی از معروف ترین آموزشگاه های تخصصی کاشت ناخن در شیراز است که با ارائه ی مدرک بین المللی به هنرجویا شرایط ورود به بازار کار حرفه ای را به سادگی برای آن ها مهیا کرده است. این آموزشگاه دوره های صفر تا صد آموزش کاشت ناخن را زیر نظر مدرس حرفه ای دارای مدرک اینسپایرز روسیه برگزار می کند و تمام سرفصل های مورد نیاز از شناخت تخصصی ساختمان ناخن گرفته تا جدیدترین مدل های کاشت و دیزاین را به هنرجو آموزش می دهد.

آموزشگاه کاشت ناخن فریبا صدرا در شیراز

شماره تماس: 09035751085

آموزشگاه فریبا برای افرادی که ترجیح می دهند دوره های آموزش کاشت ناخن در شیراز را تحت نظر مدرس دلسوز و باحوصله بگذرانند و بعد از آموزش از خدمات پاسخگویی به سوالات و حمایت هنرجو برای رفع ایرادات جزیی بهره مند شوند، گزینه ای ایده آل است. در این آموزشگاه علاوه بر پکیج کامل آموزش کاشت ناخن، می توانید آموزش زیرسازی صحیح برای انواع ناخن ها، انواع موادگذاری برای فرمر، تیپ و کاور، شناخت انواع پرایمر و کاربردهای هرکدام، معرفی متریال های مناسب انواع خدمات لاین ناخن و سایر مباحث جزیی اما ضروری برای ناخنکار حرفه ای شدن را فرا بگیرید.

کاشت ناخن در شیراز

سالن کاشت ناخن برنز در شیراز

شماره تماس: 09300417576

سالن کاشت ناخن برنز از سالن های مشهور و برجسته ی شیراز است که هنرجویان زیادی برای یادگیری کاشت ناخن به آن مراجعه می کنند. دوره های کاشت ناخن در این مجموعه زیر نظر مربی مجرب و با سابقه برگزار می شود که دارای مدارک متعدد کاشت ناخن از آکادمی های بین المللی معتبر بوده و به کم و کیف کاشت ناخن به خوبی مسلط می باشد. دوره های مقدماتی کاشت ناخن، دوره ی پیشرفته و دوره های مخصوص رفع اشکال در این آموزشگاه برای علاقه مندان برگزار می شود.

 این آموزشگاه بعد از گذراندن دوره ی کاشت ناخن مدرک معتبر به هنرجویا اعطا می کند.

مدرسه کاشت ناخن هما

شماره تماس: 09359946367

مدرسه ناخن یک مجموعه ی کامل و تمام عیار برای خانم هایی ست که به دنبال مکانی مطمئن و تضمینی برای آموزش کاشت ناخن در شیراز هستند و تمایل دارند دوره ی یادگیری کاشت ناخن را در فضایی مجهز و با کلیه ی امکانات مورد نیاز بگذرانند. تمام تکنیک های تیپ گذاری، کاشت با قالب، دورگیری، سوهان کشی حرفه ای، کاشتهای پلی ژل ،هاردژل،سافت ژل، کاشت گریم ،کاشت های ژورنالی ،روسی و آمبره دیزاین در این آموزشگاه به شما آموزش داده خواهد شد و شما را کاملا برای ورود به بازار تخصصی کاشت ناخن در شیراز آماده خواهد کرد.

آموزشگاه کاشت ناخن رها

شماره تماس: 09025605374

کاشت ناخن شامل طیف گسترده ای از خدمات از مانیکور و پدیکور گرفته تا کاشت گریم و انواع کاشت های ژورنالی را شامل می شود. برای متخصص شدن در این حوزه و انجام کلیه ی خدمات به بهترین شکل ممکن باید زیر نظر مربیان به روز آموزش ببینید و با تکنیک های جدید انواع کاشت و مشخصات انواع مواد مورد نیاز و برندهای مختلف آشنا شوید تا بتوانید در بازار داغ این حرفه نیاز تمام مشتریان را به خوبی برطرف کنید. سالن رها با تیم تخصصی مدرسان کاشت ناخن تمام آنچه برای ناخنکار شدن به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهند داد.

کاشت ناخن در شیراز

سوالات متداول آموزش کاشت ناخن

در دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن چه آیتم هایی باید آموزش داده شود؟

دوره های مبتدی آموزش کاشت ناخن شامل آموزش ساختار ناخن و تمام خدمات پایه زیبایی و سلامت ناخن هستند. این آیتم ها عبارتند از:
1- مانیکور خشک
2- مانیکور تر
3- پدیکور
4- کاشت پایه
5- کاشت هلویی
6- کاشت میکس
7- ریموو
8- کار با انواع قالب
9- کاشت تزیینی
10- مرمریت و گل خشک سیلک
11- طلاکوب
12- ماربل

هزینه شرکت در دوره کاشت ناخن مقدماتی چقدر است و این دوره چقدر زمان می برد؟

مدت زمان و هزینه‌ی شرکت در دوره‌ی مقدماتی کاشت ناخن به عواملی مانند حضوری یا آنلاین بودن دوره، خصوصی یا گروهی بودن دوره و مربی دوره بستگی دارد. به طور کلی می توان گفت طول دوره بین 10 تا 15 ساعت بوده و هزینه ی آن بسته به آموزشگاه و نوع دوره متغیر خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
64 مقاله

درباره نویسنده
چون به لایف استایل و زیبایی خیلی علاقه مندم این مقالات رو از جاهای مختلف جمع‌آوری میکنم و در قالب یک پکیج کامل برای شما قرار میدم تا نیاز نداشته باشید وقت زیادی رو برای پیدا کردن بهترین افراد در حوزه زیبایی هدر بدید و سریع به نتیجه مدنظرتون برسید.
مقالات
مقالات مشابه
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در مشهد

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه کسانی که می خواهند در مشهد وارد حرفه ی کاشت ناخن شوند، با توجه به تعدد آموزشگاه های کاشت ناخن در این…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه تهران علاوه بر اینکه پایتخت سیاسی ایران به حساب می آید، پایتخت هنر و حرفه های هنری روز نیز محسوب می شود،…
بهترین آموزشگاه کاشت ناخن

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تبریز

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه در حال حاضر خانم‌های زیادی برای ورود به بازار به دنبال روش‌های مطمئن کسب درآمد هستند که بتوانند همیشه از طریق آن…
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×
طرح و مدل ناخن

+20 مدل کاشت ناخن کوتاه (مخصوص خانم های با کلاس)